Psikopat Katil - Gossip Girl %20 indirimli Cecily Von Ziegesar

Psikopat Katil - Gossip Girl
Cecily Von Ziegesar

%20 İNDİRİM
70,00 TL
56,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051426914
661909
Psikopat Katil - Gossip Girl
Psikopat Katil - Gossip Girl
56.00

Cecily Von Ziegesar Gossip Girl Psikopat Katil en popüler olmak için değil, en psikopat olmak için yarışıyorlar!

Yayınlandığı andan itibaren dünyada altı milyondan fazla okura ve televizyonda da milyonlarca izleyiciye ulaşan “Dedikoducu Kız” serisinin yazarı, bize “Dedikoducu Kız” dünyasını hatırlatan, farklı, çok kanlı, her zamankinden heyecanlı yepyeni romanıyla Artemis'te!

Cecily von Ziegesar, okurlarının alıştığı atmosferi bu kez kanlı suç mahalline dönüştürüyor. Dudak uçuklatan pırıltılı ve şatafatlı hayatlarından sıkılınca, Yukarı Doğu Yaka'nın zengin çocukları, kan dökmeye karar veriyor. Hem de sadece zevk için. Çığır açan serinin yazarı Cecily von Ziegesar, “Dedikoducu Kız” serisine cinayet öğeleri ekledi ve karşınızda Psikopat Katil!

Tıpkı ilk kitaptaki gibi Serena bir süre yatılı okulda kaldıktan sonra Yukarı Doğu Yaka'ya geri dönüyor. Ama bu defa aklında yalnızca cinayet var. Bildiğimiz Serena intikamını arkadaşlarının sevgililerini elde ederek ya da onların başını belaya sokarak alırdı. Psikopat katil Serena ise intikamını en kanlı yollarla alıyor.

Cecily von Ziegesar, yepyeni bir seriyle daha Artemis'te okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor: “The Carlyles”. Psikopat Katil'den sonra Manhattan'a yıldırım gibi düşen bu ailenin de hastası olacaksınız!

Yaşadığımız, okula gittiğimiz, oynadığımız ve bazen de birbirimizle yattığımız New York, yukarı doğu yaka'ya hoş geldiniz. Bu, lüks bir hayat ve yaşanması gerekiyor. Biz de yaşıyoruz işte. Ölüm bizi ayırana kadar...

New York Times çoksatarı yazar Cecily von Ziegesar'ın çığır açan serisi Dedikoducu Kız, eskisinden daha da çılgın olaylar ve vahşi karakterlerle yeniden aramızda. Üstelik bu kez dedikoduya kan bulaşıyor.

Serena, en iyi arkadaşı Blair Waldorf'la ilişkisini düzeltmek umuduyla yatılı okuldan dönüyor. Nate Archibald aralarına girdiğinden beri arkadaşlıkları eskisi gibi değil çünkü. Karanlık hikâye tam da burada başlıyor ve Serena, Blair'le işleri yoluna koymak için tek çaresinin Nate'i ortadan kaldırmak olduğuna karar veriyor.

Ancak bu cinayet girişimi Blair'in dikkatinden kaçmıyor. Serena'nın, sevgilisini öldürmesine izin verecek değil elbette.

Ve böylece Blair Waldorf ile Serena van der Woodsen, Amerikan Sapığı'na rakip çıkıp Manhattan'ın en havalı, en trend belirleyici seri katillerine dönüşüyor.

Kapat