Prensin Kılıcı (Ciltli) Elise Kova

Prensin Kılıcı (Ciltli)
Elise Kova

%35 İNDİRİM
275,00 TL
178,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258387254
910868
Prensin Kılıcı (Ciltli)
Prensin Kılıcı (Ciltli)
178.75

KILICIN ŞARKISINI DUYAN BİR KADIN

SAVAŞA HAZIRLANAN BİR PRENS

KEHANETLERİN AYDINLANDIĞI BİR YOLCULUK

 

Prens Baldair, Solaris İmparatorluğu’nun kaderini belirleyecek savaşa katılmak üzere yola çıkmıştı. Birliğine önderlik etmesi bekleniyordu ama ilk cinayetlerinin anısı ruhuna hâlâ eziyet ederken bunu nasıl yapacağına dair bir fikri yoktu. Ona musallat olan hayaletlerden kaçmaya çalıştığı bir gece, kader karşısına gizemli bir kadın çıkardı: Şimdiye dek gördüğü en inanılmaz kılıç ustasını.

 

Raylynn, bir grup paralı askerle ve ona kılıca dair bildiği her şeyi öğreten annesiyle büyümüştü. Düellolara katılıp hem hayatını kazanıyor hem de onu tahta bağlayan kehanetin izlerini sürüyordu. Kibirli prenslere ayıracak zamanı yoktu. Hele annesinin katili hâlâ elini kolunu sallayarak gezerken.

 

Raylynn’i, Altın Muhafızlar’ına katmak isteyen Baldair’in önünde zorlu bir yol vardı – kadının aklını meşgul eden şeyi çözmeli ve kayıp kılıcı bulmalıydı. Neyse ki sağlam meydan okumalara ve kılıç dövüşünde onu alt edebilecek kadınlara bayılırdı.

 

“Altın Muhafızlar serisinin yeni kitabı, çıtayı daha da yükseltiyor.” —L. R. W. Lee

 

“Daha ilk cümleden sizi içine çekiyor.” The Bookish Crypt

 

“Elise Kova’nın yazdığı ve benim elimden bırakamadığım bir kitap daha.” —Leia W.

 

“Bu yazar beni hiç hayal kırıklığına uğratmıyor. Serinin sıradaki kitabını okumak için sabırsızlanıyorum.” —J. A. Cintron

Kapat