Permakültür - Bir Orman Yeniden Doğuyor Nur İçözü

Permakültür - Bir Orman Yeniden Doğuyor
Nur İçözü

%5 İNDİRİM
96,00 TL
91,20 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9789752128552
976518
Permakültür - Bir Orman Yeniden Doğuyor
Permakültür - Bir Orman Yeniden Doğuyor
91.20

Kafadenkler grubuyla kamp yapmaya, cesur bilim insanlarıyla tanışıp permakültürün ne olduğunu öğrenmeye ve ormanları kurtarmaya hazır mısınız?

Okulda onlara Kafadenkler adını takmışlardı. Gerçekten de öyleydi, yapıları farklıydı ama her zaman aynı duygu ve düşüncede buluşup birlikte hareket ederlerdi. Yaz tatili geldiğinde artık hepsi farklı okullarda devam edeceklerdi eğitimlerine. “O hâlde ne duruyoruz?” dediler ve yeni bir kamp hazırlığına giriştiler.

Marmaris'in yangınlarla yaralanan ormanlarında kamp yapmaya giden cesur Kafadenkler, umudun ve yeşilin izini sürmeye karar verdiler. Sevgi dolu kalpleri ve birbirlerine olan bağları, onları hayatlarının en unutulmaz serüvenine çıkardı…

Permakültür-Bir Orman Yeniden Doğuyor, genç okurlara doğanın gücüne, sürdürülebilirliğe ve arkadaşlığa dair eşsiz bir yolculuk sunuyor. Bu unutulmaz macerada Kafadenkler, ormanın yeniden doğuşuna tanık olurken attıkları küçük adımların kendi hayatlarına ve dünyaya olan katkılarının değerini anlayacaklar. Belki de bu küçük adımlar, büyük bir değişimin başlangıcı olacaktır…(Tanıtım Bülteninden)


Kapat