Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin Pedro Brito

Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin
Pedro Brito

%5 İNDİRİM
119,00 TL
113,05 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786057070395
911137
Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin
Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin
113.05

Yeni bir grafik roman senaryosu siparişi alan genç yazar, yabancılaştığı özel hayatı ve ilişkisi yetmezmiş gibi, bir sokak tezgahından satın aldığı gizemli bitkinin yol açtığı hayallerle de uğraşmak zorunda kalır.

Brito ile Fazenda ortaklığının anlatı ve desen-renk patlamaları hayatı da hayaller kadar açık tutuyor. Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin’de Tomás’ın dağılan dünyasını toparlamaya çalışmasına tanık olacak okurlar, birlikte olmanın, yazma ilhamının, sanat piyasalarının olası boş gösterenlerinin, yalnızlığın ve rüyalarının peşinden gitmenin güzergâhında ona eşlik edecek.

Kendine has kompozisyonları ve sayfalamalarıyla bir yazarın yaratım sancılarının giderek beyninin doğum sancılarına dönüşmesini anlatan birkaç gün… Hikâyede sanat alanında ‘’farklı saiklerle’’ eser ortaya koyulan çalışma pratiklerinin arka planında aynı zamanda birlikteliklere ‘’farklı saiklerle’’ devam etmenin hüznü ve duygusal çatışması da işleniyor.

İlk sayfasından başlayarak beklentiler ve kararlar arasında sıkışmanın görsel etkisini okura başarıyla aktaran, hayat kadar ‘’lekeli’’ bir anlatı, Sen Hayatımın Kadınısın, O Hayallerimin. 

Kapat