Pandora Odası Christopher Golden

Pandora Odası
Christopher Golden

%35 İNDİRİM
270,00 TL
175,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258401875
909384
Pandora Odası
Pandora Odası
175.50

“Christopher Golden insanı nasıl korkutacağını çok iyi biliyor!” –Victor LaValle, Siyah Tom’un Baladı’nın yazarı

“Kitabın ilk cümleleri beni âdeta boğazımdan yakaladı ve sayfalar ilerledikçe gırtlağımı sıkmaya devam etti. İşte size hakiki bir öykü anlatıcısı.” –James Rollins

PANDORA’NIN KUTUSU AÇILDIĞINDA KÖTÜLÜKLER VE LANETLER TÜM DÜNYAYA YAYILACAK

Ağrı Dağı’nın New York Times çoksatan yazarı Christopher Golden’dan Kuzey Irak’ta geçen korku ve macera dolu bir hikâye: Pandora Odası.

Gerçekte iki kutu vardı. Bir tanesi Pandora’nın, bir tanesi de kız kardeşi Anesidora’nın. Biri, tanrıların lütuflarını içerirken diğerindeyse korkunç lanetler saklı.

Kuzey Irak’taki bir antik kentte arkeolog Sophie Durand gizemli bir kutunun olduğu bir odayı keşfeder. Duvarlardaki çivi yazıları Pandora efsanesini doğrularken Büyük İskender’den de uyarı içerir. İşler giderek garipleşir ve çirkinleşirken tuhaf vakalar uzmanı Ben Walker, Sophie’nin ekibine katılır. Lütufları mı yoksa lanetleri mi içerdiğini umursamadan hem çevredeki ülkelerin hem de Irak’taki güçlerin tek amacı onu ele geçirmektir. İnsanlar planlar yaparken doğaüstü güçler uyanmak üzeredir ve Sophie, Walker ve ekiptekiler için Pandora Odası’nda dehşet başlar.

Kapat