Bir İnsan Kaynakları Masalı %10 indirimli Özden Aslan

Bir İnsan Kaynakları Masalı
İş Yaşamına Dair İpuçları
Özden Aslan

12,50 TL
Tükendi
Bir İnsan Kaynakları Masalı
Bir İnsan Kaynakları Masalı İş Yaşamına Dair İpuçları
Sesle Sesli Kitap
12.50

Hacettepe Üniversitesi İngilliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden lisans ve Eğitim Fakültesi'nden eğitim teknolojisi ve iletişim konusunda yüksek lisans derecesi aldı. Aynı alanda ABD'deki Pittsburgh Üniversitesi'nde doktora programına devam etti. Bu arada Pittsburgh Üniversitesi'nde Türkçe dersi verdi ve Pittsburgh Türk- Amerikan Derneği yayın organında editör olarak görev yaptı.

1981- 1985 yılları arasında ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu'nda öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra, 1985 yılında TAI'de eğitim koordinasyon uzmanı olarak görev yapmaya başladı. Bu firmada 1985- 1999 yılları arasında eğitim planlama ve endüstriyel ilişkiler koordinatörlüğü yaptı. 1993 yılından itibaren personel müdürü, daha sonra insan kaynakları müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu'nda yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak insan kaynakları yönetimi ve toplam kalite yönetimi dersleri verdi. 2000-2004 yılları arasındaysa Bilkent Holding'e bağlı Tepe Grubu'nda insan kaynakları yöneticisi olarak çalıştı. 2004-2006 yılları arasında AB'nin Türkiye İş Kurumuna Destek Projesi'nde proje koordinatörlüğü yaptı. Şubat 2006- Mayıs 2007 döneminde Sağlık Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın beraber yürüttüğü Sağlıkta Dönüşüm Projesi'ne teknik destek veren BM Proje Ofisi'nde eğitim koordinatörü olarak çalıştı.

Yönetim alanında yayınlanmış pek çok makalesi vardır. İlk kitabı olan Bir İnsan Kaynakları Masalı Ekim 2006 da yayımlandı. Özgeçmişi, 1999 yılında Türkiye'de Kim Kimdir ve 2000 yılında da Who is Who in the World ansiklopedilerinde yer aldı. PERYÖN ( Türkiye Personel Yönetimi Derneği) Ankara şubesinin kurucu başkanı olan Özden Aslan, halen yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir. Özden Aslan evli ve iki çocuk babasıdır.

Kapat