Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde %25 indirimli Brandon Mull

Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde
Brandon Mull

%20 İNDİRİM
295,00 TL
236,00 TL
Tükendi
9786052991817
639024
Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde
Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde
236.00

"Macera, mizah ve sihrin karşı Konulmaz bir karışımı."

- Rick Riordan

Zafere ulaşılan tek olası gelecek bile savaş, ihanet, yıkım ve ölümle örülü. Jason, rachel ve dostları en büyük savaşlarını vermeye hazırlanıyor.

JASON VE RACHEL Lyrian'da doğmamış, orada büyümemişlerdir. Ancak tüm o savaşlar, kayıplar, zafer ve maceralardan sonra kurdukları dostluklar Lyrian'ı onlar için bir yuva haline getirmiştir. Artık hayatlarına mal olsa da şeytani İmparator Maldor'a karşı son savaşta üzerlerine düşeni yapmaları gerektiğinin farkındadırlar.

Mianamon Kâhini son kehanetinde Lyrian halkı için birçok olası gelecek görmüştür. Ama bunlardan sadece birinde Jason, Rachel ve kahraman dostları, Maldor'u yenip Lyrian'a barış getirebilecektir. Kâhin ayrıca en tehlikeli maceralarına atılmadan önce Jason ile Rachel'ın yollarının ayrıldığını da görmüştür. Yolculukları, sonunda onları evlerine mi yoksa ikisinin de hayal bile edemediği bir yere mi götürecektir?

“Serinin son kitabı, merakla bekleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayarak aksiyon dolu maceraları okurla buluşturmaya devam ediyor.”

- Tori Ackerman

Kapat