Dünyayı İyilik Kurtaracak Osman Kaplan

Dünyayı İyilik Kurtaracak
Zeyna'nın Öyküsü
Osman Kaplan

%30 İNDİRİM
45,00 TL
31,50 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786057906878
901114
Dünyayı İyilik Kurtaracak
Dünyayı İyilik Kurtaracak Zeyna'nın Öyküsü
31.50

Yaşam, sadece yemek, gezmek, eğlenmekten ibaret değildir. Yaşamak için bizlerin desteğine ihtiyacı olan ve aynı yaşam şartlarına sahip olmayan birçok insan ve hayvan var. Onların hayatlarını daha huzurlu ve mutlu geçirebilmeleri bizlerin elinde. Sokak hayvanlarını korumak, imkânı olmayan bir ailenin çocuğuna destek olmak, bir ağaç dikmek, ihtiyacı olan birisinin yardımına koşmak hepimize huzur verir.
Her can değerlidir. Kedi, köpek, insan; hepsinin hayatı için mücadele etmek gereklidir. İnsan, tüm canlara ayrım yapmadan yaklaşmalı, onlar için elden ne geliyorsa yapmalıdır. Bu kitabı yazmamdaki amaç da birilerine bir parça da olsa vesile olabilmektir. Birbirimizi örnek alarak, güzel şeyleri görerek ve göstererek hayatı kolaylaştırabilir ve güzelleştirebiliriz. Her şeyi sevin; hayatı, ağaçları, hayvanları… Sizin sayenizde güzel şeylerin de olduğunu unutmayın. Pes ederseniz çok daha fazla hayvan, çok daha fazla çocuk acı çekecek. Bu yüzden durmayın, geri çekilmeyin.

Osman Kaplan, zor durumdaki pek çok insan ve hayvan için elinden geleni yapmaya çalışan bir yardımsever. Özellikle de engelli kedisi Zeyna'nın rahat beslenmesi ve yaşayabilmesi için elinden geleni yapıyor.Osman Kaplan, aktif bir hayvansever olmasının yanı sıra, evsiz ya da zor şartlar altında yaşayan insanlara yardımlarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Oldukça aktif yardım faaliyetleri yürüten Osman Kaplan, tüm insanlığa örnek olması gereken bir adanmışlıkla ihtiyacı olan her canlıya destek olmaya çalışıyor.

Kapat