Zen Büyük Patlama Osho

Zen Büyük Patlama
Osho

%5 İNDİRİM
200,00 TL
190,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786057448279
964127
Zen Büyük Patlama
Zen Büyük Patlama
190.00

Ezberleri bozan, zihnin sınırlarını zorlayan bir kitapla tanışmaya hazır olun!
Zen: Büyük Patlama kitabında Osho, aşk, özgürlük, kadının toplumdaki rolü, çocuğun mahremiyet hakkı ve yaşam amacı konularında merak edilen soruları yanıtlıyor. Onun bakış açısı ve olaylara yaklaşımları, her zaman olduğu gibi, şaşırtıcı, rahatsız edici ve hatta biraz da kışkırtıcı.
Zen: Büyük Patlama, çoğunluğa uyum sağlamak ve sevilmek için zihnini ve kalbini çürümeye terk eden ancak bir şeylerin yanlış gittiğini hisseden ve artık dönüşmek isteyen herkes için yazılmış bir kitap. Bu kitap, okurlarını, hayattan tam anlamıyla zevk almalarını sınırlayan koşullu inanç sistemlerini ve önyargıları incelemeye ve bunlardan kurtulmaya davet ediyor.
“Toplum, seni vasat bir insana dönüştürmek ister çünkü toplum her zaman zeki insanlardan korkar. Sokrates gibi zeki insanlar toplum için tehlikelidir. Onlar tehlikelidir çünkü zekâ, her zaman asiliği tetikler. Zeki biri her türlü köleliğe karşı isyan edecektir. Yanlış olan her şeye isyan edecektir. Zekâ her zaman özgürlüğün, bireyselliğin ve özgünlüğün yanındadır. Sahte ve düzmece olan her şeye karşı savaşır.”(Tanıtım Bülteninden)


Kapat