Ortadan Kaybolan Fil Haruki Murakami

Ortadan Kaybolan Fil
Haruki Murakami

%15 İNDİRİM
230,00 TL
195,50 TL
Tükendi
9786256570528
976146
Ortadan Kaybolan Fil
Ortadan Kaybolan Fil
195.50

“Sana yardım etmeme izin verirsen bir şeyler değişebilir” diyefısıldadı cüce.


“Nasıl bir yardım bu?” diye merakla sordum hemen.


“Dans etmek. O kız dansı seviyor. Bu yüzden o kızın önünde iyi bir şekilde dans edersen o kız senin olur… Bir yolu var. Eğer o kızı gerçekten istiyorsan. İstiyor musun?”


“Evet, istiyorum” dedim.


“Zor bir şey değil. Ben senin içine gireceğim. Senin bedenini ödünç alarak dans edeceğim.”


“Ama bu dediğin gerçekten yapılabilir mi?”


“Yapılabilir. Bunu yaparsam o kız kesinlikle senin olur. Sanagaranti ederim. Sadece o kız değil. İstediğin her kız senin olabilir. Ama bir şartım var. Öyle zor bir şart değil ama yine de bir şart…”


“Nasıl bir şart bu?”


“Önce bedenine gireceğim, sonra dans salonuna gidip o kızı dansa kaldıracağım. Sonra senin için o kızı elde edeceğim. Bu sırada sentek kelime bile etmeyeceksin… Hiç ses çıkarmayacaksın. Şartım bu.”


Haruki Murakami'nin 1980-1991 yılları arasında yazdığı, 17 öyküden oluşanOrtadan Kaybolan Fil, kitap olarak önce İngilizce yayımlandı. Kitap haline gelmeden önce öykülerin bazılarıThe New Yorker,Playboygibi dergilerde yer aldı.Ortadan Kaybolan FilHaruki Murakamiedebiyatının kaynaklarına dair çok önemli ipuçları veren, yazarın1Q84,Zemberekkuşu'nun Güncesigibi kült eserlerinin çıkış noktası olan öykülerin yanı sıraŞüpheadıyla filme uyarlanan “Ambar Yakmak”ın yer aldığı, Murakami hayranlarının uzun zamandır beklediği bir kitap.

(Tanıtım Bülteninden)Kapat