Bir Orçun Oğlakcıoğlu

Bir
Orçun Oğlakcıoğlu

%35 İNDİRİM
150,00 TL
97,50 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253661472
980084
Bir
Bir
97.50

Aşk'ın verdiği cesaretle “Hayal et” adlı birinci kitabımızla hayallerimizin peşi sıra bir yola çıktık. Daha iyiye, güzele ve Aşk'a yol almaktan hiç vazgeçmedik her koşulda. “Yolculuk” adlı ikinci kitabımız beraber Hayat yolculuğu yaptığımız duyguların dile gelmesiydi sonuçta. Yorulup, bir solukluk selam vermek için durduk bir Han'da. “Hancının seyir defteri” adlı üçüncü kitabımız bekliyordu Hancının sofrasında.
Beraberce dertleştik gecelerce.
Bana geleni paylaşmak en büyük hediyem ve kelimeler hep sırdaşım oldu…
Beraberce hayallerimizin peşinden gittiğimiz, Yolculuklara çıktığımız, Bir handa soluklanıp muhabbet ettiğimiz ve sonunda “Bir” olabilmenin o sımsıcak güvenini, samimiyetini paylaştığımız tüm okurlarıma; Benimle bu yolun başından beri omuz omuza duran, yazdıklarıma kucak açan sevgili Martı Yayınevinin tüm değerli çalışanlarına; Hep sevgiyle yanımda olan, beni ben yapan, koşulsuz sevginin sihirli gücüyle Bir olmayı en derininden yaşadığım değerli aileme sonsuz teşekkürler…
Kendimizden başlayıp sevmeye, ama öyle koşulsuz, öyle sahiciHer varlıktaki mucizeyi görmemizi sağlayan
gönül gözümüz açılacak Olmuş ve olacak olan her şeyin “Bir”likte buluşacağı Daha iyi “Bir” Dünya hayalimiz gerçekleşecek…(Tanıtım Bülteninden)


Kapat