Olumsuz Karakter Özellikleri Angela Ackerman

Olumsuz Karakter Özellikleri
Angela Ackerman, Becca Puglisi

%5 İNDİRİM
210,00 TL
199,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051924397
889391
Olumsuz Karakter Özellikleri
Olumsuz Karakter Özellikleri
199.50

İyi bir roman yazmak için öncelikle neye ihtiyacınız var? Parlakbir fikre mi? İyi bir atmosfere mi? Güçlü mekân tasvirlerine mi?
Sağlam bir olay örgüsüne mi? Hepsini başardınız ama hâlâiçinize sinmiyor mu? Karakterlerinizi tekrar gözden geçirmeyene dersiniz? Size bu yolda da destek olmak için hep kitap'ınyazmayı ve okumayı hayatının merkezine yerleştirenlere yolarkadaşlığı yapmayı hedefleyen “Atölye” kitaplarına yepyenibir dizi ekleniyor: Karakter Yaratma Rehberi.

Okurun seveceği, ilginç karakterler yaratmak için denge çokönemli. Gerçekçi karakterler yaratmak istiyorsanız bir amacaulaşmasını sağlayacak olumlu özelliklerin yanı sıra ona engelolacak kusurları, zaafları da iyi belirlemelisiniz. Karakterinizinneden o kusura sahip olduğunu, geri planda bir travma olupolmadığını, temel ihtiyaçlarını, o kusurun hayatını nasıletkilediğini, düşüncelerine nasıl yön verdiğini bilmelisiniz.

Zaaflarının üstesinden gelmek için ne tür senaryolarlakarşılaşabileceğini düşünmelisiniz.
Bunları tek tek planlamak bazen zorlayıcı olabilir. Ümitsizliğekapılmadan önce Olumsuz Karakter Özellikleri'ne göz atmayıunutmayın.

Kapat