Olumlu Karakter Özellikleri Angela Ackerman

Olumlu Karakter Özellikleri
Angela Ackerman, Becca Puglisi

%5 İNDİRİM
210,00 TL
199,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051924380
889392
Olumlu Karakter Özellikleri
Olumlu Karakter Özellikleri
199.50

İyi bir roman yazmak için öncelikle neye ihtiyacınız var? Parlakbir fikre mi? İyi bir atmosfere mi? Güçlü mekân tasvirlerine mi?
Sağlam bir olay örgüsüne mi? Hepsini başardınız ama hâlâiçinize sinmiyor mu? Karakterlerinizi tekrar gözden geçirmeyene dersiniz? Size bu yolda da destek olmak için hep kitap'ınyazmayı ve okumayı hayatının merkezine yerleştirenlere yolarkadaşlığı yapmayı hedefleyen “Atölye” kitaplarına yepyeni birdizi ekleniyor: Karakter Yaratma Rehberi.
Karakterinizin nasıl biri olacağına karar vermek kolay amaiş orada bitmiyor. Diyelim ki iyimser bir karakter yarattınız.
Karakteriniz hayatta neler yaşamış ki iyimser olmuş? İyimserbiri olarak nasıl davranır? Neler düşünür? Edebiyatta, gerçekhayatta ya da sinemada aynı özelliğe sahip karakterler varmı? Peki bu karakterinizle çatışma yaratması için yardımcıkarakterlerinizin ne tür özelliklere sahip olması gerekir? Ya daonu zorlayacak senaryolar nelerdir?
Eğer karakter yaratmak size zor geliyorsa ya da bütünkarakterlerinizin birbirine benzediğini düşünüyorsanız OlumluKarakter Özellikleri kitabını baş ucunuzdan ayırmayın!

Kapat