Ölümcül Sırlar Robert Bryndza

Ölümcül Sırlar
Robert Bryndza

%35 İNDİRİM
255,00 TL
165,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786257550994
904759
Ölümcül Sırlar
Ölümcül Sırlar
165.75

Mükemmel Cinayet İçin Kusursuz Bir Planın Olmalı

Bir anne, buz gibi bir sabaha uyandığında kızının kanlar içindeki cesedini yolun üzerinde donmuş hâlde bulmuştu. Kurbanın kapısının önünde kim böyle vahşi bir cinayet işlerdi ki?

Sinirlerini fazlasıyla yıpratmış bir davayı henüz noktalayan Dedektif Erika Foster, zorunlu bir izindeydi. Fakat yeni vakanın ayrıntılarını öğrendiğinde, her ne kadar hazır olmadığını bilse de soruşturmayı üzerine almak zorunda hissetmişti.

İşe koyulur koyulmaz, kadının öldürüldüğü sakin Güney Londra banliyösünde başka saldırı ihbarları olduğunu öğrendi. Hepsi gaz maskesi takan, siyahlara bürünmüş biri tarafından gerçekleştirilmişti ve dehşet verici bir detay, bu saldırılarla kurbanı birbirine bağlıyordu.

Erika, katilin ürkütücü imzasının peşine düşmüştü. Genç ve güzel kadının ölümünü çevreleyen sırlar ağını çözmeye çalıştıkça, vaka daha da karmaşık bir hâl alacaktı. Ve tam da tüm parçaları bir araya getirmeye başlamışken, acı dolu hatıralar peşine düşecekti. Erika acele etmeliydi çünkü bu sefer kendi çevresinden biri de tehlikedeydi.

Dedektif Erika Foster serisi için övgüler

“Bu seri o kadar harika ki Robert Bryndza için kesinlikle en sevdiğim polisiye yazarı diyebilirim.” —Star Dust Book Reviews

“Erika Foster kesinlikle en sevdiğim kurmaca karakter.” —The Book Heaten

“Robert Bryndza gerçek bir dâhi.” —The Quiet Knitter

“Sakin, zeki ve güçlü Erika Foster'ı yeniden görmek çok güzel.” —Trisha's Blog

“Dedektif Erika Foster serisi sonunda zirveye ulaştı dediğimde, Robert Bryndza çıtayı daha yükseğe çıkarmayı başarıyor.” —The Book Review Café

Kapat