Ölüm Süvarisi Bernard Cornwell

Ölüm Süvarisi
Son Krallık Serisi 2. Kitap
Bernard Cornwell

%25 İNDİRİM
150,00 TL
112,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786053048374
912782
Ölüm Süvarisi
Ölüm Süvarisi Son Krallık Serisi 2. Kitap
112.50

Çok İzlenen televİzyon dİzİsİ SON KRALLIK’ a İlham veren, Bernard Cornwell’İn New York Times çoksatan serİsİnİn İkİncİ romanı ölüm süvarİsİ, küllerİnden doğan İngİltere destanının hayat bulduğu, unutulmayacak bİr hİkâye.

İngiltere’nin dört krallığından üçünü ele geçiren amansız Viking işgalcileri, şimdi de gözlerini ülkenin yenilmemiş son parçası olan Wessex’e çevirmişti. Bir zamanların gururlu ülkesinden geriye kalan tek şey, Kral Alfred ile ailesinin birkaç asker ve hizmetliyle yaşadığı küçük bir bataklıktan ibaretti.

Ezici Dan ordusu Wessex’e saldırdığında, Uhtred tüm nefretini ve güvensizliğini bir kenara bırakıp ülkesinin sadık savunucusu olan kaçak Kral Alfred’in yanında durmaya karar verdi. Alfred’in zekâsı ve Uhtred’in mucizeleri gerçeğe dönüştüren gücü, dağılmak üzere olan ülkenin geleceğini kurtarmak için son şanslarıydı.

İngiliz tarihinin az bilinen ve en önemli dönemlerinden birine hayat veren Ölüm Süvarisi, tarihî kurgunun yüz akı olan Bernard Cornwell’in kaleminden sürükleyici, epik bir macera.

Kapat