Kumsalda Kıyamet Gününe Doğru Adım Adım! %25 indirimli Nevil Shute

Kumsalda Kıyamet Gününe Doğru Adım Adım!
Nevil Shute

%20 İNDİRİM
7,00 TL
5,60 TL
Tükendi
-85643
532477
Kumsalda Kıyamet Gününe Doğru Adım Adım!
Kumsalda Kıyamet Gününe Doğru Adım Adım!
5.60
Hepimiz... Aynı anda hastalandık. Talihli sayılmaz mıyız? Bir nükleer savaş çıkarsa dünyanın durumu ne olur, insanlar nasıl bir felaketle karşı karşıya kalır, savaş alanları dışında kalanlar için kurtuluş yolu var mıdır?... Eğer kurtuluş yolu yoksa, bütün insanlık yok olup gidecek midir?

Bu sorular bugün hala birçok insanın aklını kurcalıyor. Yeni binyılda da insanlığın peşini bırakmayacak olan en büyük kaygılardan biri de bu, hem de en dehşet verici olanı.

İşte Nevil Shute, Kumsalda'da bugün de birçoğumuzun düşünmekten kendini alamadığı bu dehşet verici konuyu ele alıyor. Üstelik onun işlemiş olduğu bu konu üzerinde, ikinci mesleği gereği, bilimsel açıdan olsun, askeri açıdan olsun geniş bilgi sahibi olması da eseri etkili kılıyor.

Kumsalda, yayınlanır yayınlanmaz hakettiği ilgiyi görmüş. Amerika'da beş milyondan fazla satmıştır. Kumsalda adlı roman yönetmen Stanley Kramer tarafından sinemaya da uyarlanmıştır. Başrollerini Ava Gardner, Gregroy, Peck, Fred Astair ve Antony Perkins'in oynadıkları film, birçok ülkede, roman kadar ilgi çekip gişe rekorları kırmıştır.
(Arka Kapak)
Kapat