Neuromancer William Gibson

Neuromancer
William Gibson

%35 İNDİRİM
169,00 TL
109,85 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052651063
912303
Neuromancer
Neuromancer
109.85

DİKKAT! 15 MART TARİHİNDE STOKLARIMIZA GİRECEK OLAN "NEUROMANCER" KİTABINI SEPETİNİZE EKLERKEN BERABERİNDE SATIN ALACAĞINIZ KİTAPLARIN NEUROMANCER ROMANIYLA BİRLİKTE 15 MART TARİHİNDEN SONRA KARGO TESLİMİ GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

1985 HUGO EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ

1985 NEBULA EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ

1984 PHILIP K. DICK ÖDÜLÜ

 

Neuromancer, bilimkurgu geleneğinin bir devamı olsa da nevi şahsına münhasır bir kitap.” –Neil Gaiman

 

“LİMANIN TEPESİNDEKİ GÖKYÜZÜ, ÖLÜ BİR KANALA ÇEVRİLMİŞ TELEVİZYON RENGİNDEYDİ.”

 

William Gibson, adını bilimkurgu tarihine neon harflerle yazdırmış, siberpunk türünü âdeta tek başına var etmiş bir yazar. İlk romanı Neuromancer da yayımlandığı andan itibaren türün klasiklerinden birine dönüşen, birçok alanda etkisini hâlâ hissettiğimiz bir şaheser.

 

Yetenekli siberuzay kovboyu Case, işverenini soyarken yakalandığı için psikedelik bir ilaçla matrisle olan bağlantısını yitirir. Etten bir beden içinde sıkışan ve eskisi gibi matrise bağlanıp özgürce süzülmenin hayalini kuran Case, yaşadığı kanunsuz Çiba Şehri’nde hayatta kalmak için her türlü tehlikeli işle haşır neşir olur.

 

Ayna gözlüklü jiletkız Molly’nin onu Armitage isimli gizemli bir işadamı için kaçırmasıyla her şey değişir. Case’e matrise tekrar bağlanabilmeyi vadeden Armitage, ondan imkânsızı gerçekleştirmesini ister. Bu amaç uğruna Case, Molly’yle birlikte İstanbul’dan Dünya yörüngesine ve siberuzayın en derin köşelerine kadar uzanan, zorlu bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır.

 

Siberuzayda yaşam, her şeyden daha gerçek olabilir mi? İnsanlar etten bedenlerini geride bırakabilirler mi?

 

Neuromancer, karşılıklı mutabakata dayalı bir halüsinasyon.

 

Yazarın sunuşuyla

Kapat