Nathan Never Serisi 17 - Zamanın ve Mekanın Ötesinde %25 indirimli Ant

Nathan Never Serisi 17 - Zamanın ve Mekanın Ötesinde
Antonio Serra, Stefano Vietti

%25 İNDİRİM
220,00 TL
165,00 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786054983339
586038
Nathan Never Serisi 17 -  Zamanın ve Mekanın Ötesinde
Nathan Never Serisi 17 - Zamanın ve Mekanın Ötesinde
165.00

Zamanın ve Mekanın Ötesinde (N. Never 97; Yazar: Stefano Vietti, Çizer: Paolo Di Clemente) İnsanoğlunun, varlığından bile haberdar olmadığı çok uzak bir galaksinin merkezinde yer alan küçük bir gezegende yaşanan savaş, bir şekilde Dünya'ya ulaşırsa neler olabilirdi? Bu sorunun cevabını ancak Antartika'da buzların içinde uyumakta olan Kutsalların Sonuncusu verebilir.

Dünya Yiyici (N. Never 98; Yazar: Stefano Vietti, Çizer: Giancarlo Olivares) Kutsalların sonuncusunun verdiği bilgilerle durumun vahametini anlayan Nathan ve dostları, önlemez düşman Shra'ların organik uzay gemilerine karşı insanoğlunun en önemli savaşlarından birini vermektedir. Yalnızca ve yalnızca büyük bir kayıp karşılığında kazanılacak inanılmaz bir savaştır bu.

Selena'nın İntikamı (N. Never 99; Yazar: Antonio Serra, Çizer: Roberto De Angelis) Teknodroitlerin zamanından gelen Selena adlı bir kadının olağanüstü bir görevi ve bunu başarmak için korkunç bir azmi var. Zamanın ötesinden gelen bu katili durdurmayı başarabilecek tek insan da Nathan'ın küçük kızı Ann'dir, tabii ki Gabriel'in yardımıyla. Yine de hiçbir şey Nathan'ın kaybının yerini tutamaz.

Kapat