Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi Sandy Hotchkiss

Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi
Sandy Hotchkiss

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786057428714
883201
Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi
Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi
162.50

Her şey neden hep seninle ilgili?

Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi'nde klinik sosyal hizmet uzmanı ve psikoterapist Sandy Hotchkiss, sağlıklı bir ilişkinin devamılılığını sağlayan temel kişisel alışverişten âciz, kontrolcü ve bencil insanlarla nasıl başa çıkacağınızı gösteriyor. Hepimizin narsisist eğilimleri vardır ve bunların bazıları tamamen normaldir. Bununla birlikte, kendimizi başkalarının sağlıksız narsisizminin tuzağından kurtarmamız gerekir. İşte bu kitapta Hotchkiss, bireylerin bu kusura nasıl sahip olduklarını, neden onların tehlikeli yörüngelerine çekildiğimizi ve özgür kalmak için neler yapabileceğimizi anlatıyor.

Bu kitap, söz konusu narsisist ister bir iş arkadaşı ister eş, ebeveyn veya çocuk olsun, sağlıksız narsisizmin yedi ölümcül günahını tanımanızı ve bunların ortaya çıkışında hem ebeveynlerin hem de kültürün oynadığı rolleri anlamanızı sağlayacak.

Narsisistik Bir Dünyada Hayatta Kalma Rehberi,yirmi birinci yüzyıla musallat olan birçok sosyal sorunun arkasında yatan narsisizmin sonraki nesle sinsice yayılmasını engellemek için mücadele eden ve gündelik yaşamda narsisistlerle karşılaşan herkes için pratik tavsiyeler içeren bulunmaz bir kılavuz.

“Kendilerinde veya başkalarında narsisizm deneyimleyen insanlar, artık fırtınayı atlatmalarına yardımcı olacak bir rehbere sahipler.”
—Dr. Jerold J. Kreisman

“Zamanımızın en yaygın kişilik bozukluklarından biri hakkında pratik ve anlaşılır bir kitap.”
—Dr. Drew Pinsker

“Sadece kendinizi hayatınızdaki narsisistlerden korumak için değil, aynı zamanda onlarla yaşamayı öğrenmek için de gerekli bir rehber.”
—The Hartford Courant

Kapat