Mutlu Ailelerin 100 Sırrı %20 indirimli David Niven

Mutlu Ailelerin 100 Sırrı
David Niven

%5 İNDİRİM
16,00 TL
15,20 TL
Tükendi
9789752105577
506943
Mutlu Ailelerin 100 Sırrı
Mutlu Ailelerin 100 Sırrı
15.20

Kimi aileler birbirlerini sevgiyle sarmalayıp mutlu olurken, kimileri de mutsuz bir ilişki içinde yaşamaya mahkumdur. Burada temel soru şudur: Bu aileler neleri farklı yaptıkları için böylesine zıt bir yaşam ve ilişki sürdürürler?

Bu konuda sıradan insanların aile dinamiklerini enine boyuna inceleyen sosyologların, terapistlerin ve psikologların bulguları, diğer uzmanlarla paylaştıkları akademik yayınların satırlarında gizli kalmıştır.

Uluslararası bir üne sahip olan David Niven, gizli kalmış sırları bu çalışmasıyla gözler önüne seriyor.

Araştırma sonuçlarına göre:Geçmişi asla unutmayın: Aile bireylerine çok değer verin. Aile tarihçesini çocuklarınızla paylaşın ki onların mutluluklarına mutluluk katabilesiniz. Para çok önemli bir faktör değildir: Temel gereksinimler karşılanabiliyorsa, ekonomik statünün yükselmesi ailenin mutluluğuna fazla bir katkıda bulunmaz.

Herkes düşündüğünü söyleyebilmeli: Aile bireyleri düşüncelerini çekinmeden söyleyebilmeli. Herkes söz hakkına sahip olmalıdır.

En büyük armağan: Yaşam biçimlerinden hoşnut olan ailelerin yüzde yetmiş ikisinin mutlu ve doyurucu bir yaşam sürdürdükleri kanıtlanmıştır.

Kapat