Yerli Diyet Mustafa Üye

Yerli Diyet
Mustafa Üye

%5 İNDİRİM
189,00 TL
179,55 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786052694152
978724
Yerli Diyet
Yerli Diyet
179.55

Diyet yapan kişilerin en büyük sorunu, devamlılıktır. Pek çok kişinin başarılı diyet serüvenleri olsa da diyeti “bırakınca” verilen kilolar geri alınır. Bu yüzden öyle bir program hazırlayalım ki hiç bırakılmasın, her zaman “uygulanabilir ve sürdürülebilir” olsun. Bunu yaparken de yurtdışından ihraç edilen değil, bize uygun bir model olsun istedik.


Toplumumuza, kültürümüze, yaşantımıza, tarihimize, inançlarımıza, günlük hayatımıza, gelenek ve göreneklerimize uygun bir diyet beklentisi vardı. Bunun sonucunda, toplumun bir “Yerli Diyet” talebi olduğunu gördük.


Yerli Diyet kitabında; sağlıklı yaşamın 4 ayağı olan beslenme, egzersiz, stres yönetimi ve uykuya dair bilimsel, geleneksel, uygulanabilir ve sürdürülebilir örnekler bulacaksınız.


Kitapta yanıtlarını bulabileceğiniz birkaç soru; Aynı şeyleri yiyoruz ama neden ben kilo alıyorum? Kahvaltı neden günün en önemli öğünü değil? Akşam yemeğini atlamak neden doğamıza aykırı? Günlük 10.000 adımı neden önermiyorum? Neden her gün tartılman gerekir? Kahve ne zaman içilmeli? Ramazan'da 1 ayda 28 kg nasıl verildi? Meyve yerken neden hiç doymuyorum? Kabızlık kronik zehirlenme midir? Atalarımız ekmek yemiyor muydu? Yağlar ne zaman yakılmaya başlar? Bir günde nasıl 4 kg alıyorum? Diyeti bırakınca neden hemen kilo alıyorum? Duygusal açlık neden tamamen psikolojik değildir? Diyette motivasyonumu nasıl korurum? Yer sofralarının faydaları neydi?(Tanıtım Bülteninden)


Kapat