Sevda Kapısı Mustafa K. Topaloğlu

Sevda Kapısı
Mustafa K. Topaloğlu

%5 İNDİRİM
42,00 TL
39,90 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786052690741
803200
Sevda Kapısı
Sevda Kapısı
39.90

Eğlencesine Sevgili mi?Gerçek Aşk mı?

Duygular insanın içinden gelen ve önlenemeyen gizemli güçlerdir.Kullanmasını bilenler hakiki sevdayı bulur ve gönül kapısının anahtarını açmış olur.Eğlencesine sevgili peşine koşanlar ise çıkmazların içinde yollarını kaybederler.

Biri birlerinin yüreklerine talip olan sevgililer, akıllarıyla hislerini yoğurduklarında gerçek aşkı yakalamış olurlar.Zor elde edilen sevda, değerli ve kalıcıdır.Bir kalbe girdiğinde kolay kolay çıkmaz.Bu süreç, her iki sevgiliye büyük acılar çektirir.

Derin duygularla birbirlerine bağlanan iki sevgilinin yaşadıklarını okuduğunuzda, sizler de etkileneceksiniz. Evlilik, Arda'nın gündeminde yoktu.Annesi ısrar ettikçe evlilikten daha fazla uzaklaşıyordu.Hatta korkar duruma gelmişti.Arda, hayattan ve gelecekten pek çok beklentisi vardı.Eğlenmek, yeni arkadaşlar edinmek, serbest yaşamak ve ekonomik yönden güçlü olmak gibi…

Evlendiğinde ise, istediklerini yapamayacağını düşünüyordu. Arzu, artık Arda'dan umudunu kesmişti.Onun niyetini öğrendikten sonra ilişkiyi sürdürmenin anlamı yoktu.Kendini eğlencelik bir kadın olarak görmenin suçluluğu içindeydi.

Bu durum böyle devam edemezdi.Artık bir an evvel bu beraberliğin sonuçlanmasını istiyordu. Terk edilişin acısı, Arda'nın bütün benliğini kaplamıştı.Kalbi sızım sızım sızlıyordu.İlk defa kendini bu kadar yalnız ve çaresiz hissediyordu.Terk edilmenin nasıl bir acı olduğunu yaşayarak öğreniyordu.Çektiği acılarla birlikte gerçek aşkı elde etmenin mutluluğu, en büyük tesellisiydi…

Kapat