Hayatın İpuçları 4 - Zor Konuların Yalın Anlatımı (Ciltli) Murat Ülker

Hayatın İpuçları 4 - Zor Konuların Yalın Anlatımı (Ciltli)
Murat Ülker

199,00 TL
Tükendi
9789759407612
957410
Hayatın İpuçları 4 - Zor Konuların Yalın Anlatımı (Ciltli)
Hayatın İpuçları 4 - Zor Konuların Yalın Anlatımı (Ciltli)
199.00

“Bir işte liderler birkaç kişi, kilit personel ise birkaç düzinedir. Tıpkı bir dağın zirvesine tırmanacakmış gibi kenetlenmeleri, yani iyi bir ekip olmaları, aynı hedef ve stratejileri benimsemeleri, insicam içinde hareket ederek sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir.”


Yıldız Holding'i 4 kıtada 4 milyardan fazla tüketici nüfusun yaşadığı alanda faaliyet gösteren ve 65 binden fazla çalışanı olan global bir şirkete dönüştüren başarılı iş adamı Murat Ülker, daha önce üç cildini yayımladığımız ve kısa sürede büyük ilgi gören yazılarına kaldığı yerden devam ediyor. Okuduğu kitaplardan ya da katıldığı konferanslardan yola çıkarak kendi gözlem ve tecrübeleriyle zenginleştirdiği yazılarında hem başarılı olmasını sağlayan prensiplerin ipucunu veriyor hem de geleceğe dair pek çok öngörüde bulunuyor.


Hayatın İpuçları 4'te geniş bir konu yelpazesi olduğunu görüyoruz. Bu yelpaze, start-up'ların ele alındığı “İş ve Ekonomi” yazılarından empati kavramının işlendiği “İletişim ve Davranış” yazılarına, gündelik hayattaki kadın-erkek ilişkilerinin irdelendiği “İnsan ve Toplum” yazılarından çeşitli sanat eserleri hakkındaki izlenimlerin aktarıldığı “Kültür ve Sanat” yazılarına kadar uzanıyor. Bunlara ek olarak bu ciltte Murat Ülker'in çeşitli gezi notlarını ve gündemdeki meselelerle ilgili görüşlerini de okuyabileceksiniz.


Sıra dışı bir iş adamı profili çizerek, tecrübelerini ve beslendiği kaynakları düzenli bir şekilde bizimle cömertçe paylaşan Murat Ülker ufkumuzu açmaya devam ediyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat