İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık - İSG Boşluk Doldurma Sor

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık - İSG Boşluk Doldurma Soruları
Muhammed Nurullah Acar

85,00 TL
Tükendi
9786257602679
967225
İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık - İSG Boşluk Doldurma Soruları
İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık - İSG Boşluk Doldurma Soruları
85.00

Değerli aday arkadaşlarımız kitabımızın amacı İş Sağlığı ve Güvenliği sınavlarında size destek sağlamaktır. Kitabımız İş Sağlığı ve Güvenliği sınavına (A-B-C Sınıfları , İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları) yönelik bilgileri içermektedir. Birçok kaynak, yasa, yönetmelik, mevzuat ve bildiri araştırması yaparak oluşturduğumuz bu kitap tamamiyle güncel olup değişen yönetmelikler dikkate alınarak yazılmıştır.Bu bilgileri size fazla ve uzun cümlelerden arındırılmış akılda kalıcı bir şekilde sunduk. Boşluk doldurma kitabımız hazırlanırken önceki yıllarda ÖSYM sınavlarında çıkan sorular tek tek analiz edilerek ve dikkate alınarak hazırlandı. Bu sayede kitabımızda sorulma olasılığı olmayan detaylara yer vermedik.


Konularımız sizin çalışırken kolayca anlayabileceğiniz yorumlayabileceğiniz ve soru üzerinde konuyu gördüğünüzde zaten kitabımız vesilesiyle aşina olacağınız şekilde hazırlandı. Konular konu başlıkları belirtilerek sadeleştirildi ve istediğiniz zaman aradığınız konuyu bulabileceğiniz şekilde tasarlandı.


Boşluk doldurma kitabımızda, ehemmiyetle üzerinde durduğumuz konularla dikkatli ve düzenli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde başarı kaçınılmaz olacaktır. Size bu sınavda profesyonel desteği sağladığımızı ve sağlayacağımızı temenni ederek başarılar dileriz …


Muhammed Nurullah ACAR(Tanıtım Bülteninden)


Kapat