Hayalin Gerçeğe Yolculuğu Mithat Samsama

Hayalin Gerçeğe Yolculuğu
Yaşanan Tecrübeler Işığında Aile Şirketleri Yönetimi ve Markalaşma Üzerine Yeni Yaklaşımlar
Mithat Samsama

%25 İNDİRİM
80,00 TL
60,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052245293
901715
Hayalin Gerçeğe Yolculuğu
Hayalin Gerçeğe Yolculuğu Yaşanan Tecrübeler Işığında Aile Şirketleri Yönetimi ve Markalaşma Üzerine Yeni Yaklaşımlar
60.00

Hayali Olmayanın Hedefi Olmaz, Hedefi Olmayanın Da Hayali Gerçekleşmez.

Her işin başlangıcı hayal etmekle başlar. Hayal dediğin şey içindekini, gönlündekini aklınla ve mantığınla birleştirmektir. Asıl hayal ise insanın kendisini bir davaya adamasıdır.

Allah insana hangi konuda bir yetenek veriyorsa o alanda başarı da veriyor. Önemli olan siz hangi alana ilgi duyuyorsunuz. Kısaca yapmak istediğiniz şeylerin topluma fayda sağlayacağını düşündüğünüz işleri yapmak sizi farklı ve özellikli kılacaktır. Toplum için bir şeyler yaptığınızda bir yerlere geliyorsunuz.

Bu düşünceyle, yaklaşık otuz üç yıllık bir deneyimle tekstil ve hazır giyim sektöründe çırak olarak başladığım iş hayatına, girişimci bir ruh ve sistematik bir bakış açısı ile Kurumsallaşma yolunda ilerlerken aynı zamanda, CLIMBER B.C. ile Global bir marka olmak vizyonuyla da yolumuza devam ediyoruz.

Kazandığım birikimlerin ve tecrübelerin benimle birlikte kaybolmasına gönlüm razı olmadı. Dolayısıyla bu bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşma isteği elinizdeki kitabın doğmasına vesile oldu. Kurumsallaşma başta olmak üzere, Aile şirketi yönetimi, markalaşama, tasarım, pazarlama ve üretim aşamaları, aidiyet duygusunun kazandırdıkları, kurum kültürünün kalkınma ve ilerlemedeki önemi, başarıya giden yolu açanlar ve tıkayanlar gibi konularda bizzat yaşayarak tecrübe ettiğim deneyimlerimin sizlerin nezdinde bir karşılık bulacağına ve faydalı bir araca dönüşeceğine inanıyorum.

Girişimci ruha sahip olan bir insan, herkesten daha iyi yapabileceği şeylerin, elinden gelenin en iyisini yapabilmek için tüm gayretiyle çalışan, vizyoner liderlik ruhuna sahip kimselerdir. Girişimci insanlar başarmak için çıktıkları yolda karşılaştıkları problemlerden korkmak yerine onlara çözüm yolları arayanlardır.

Hayat denen bu uzun yolculukta, her şeye rağmen kendi hayallerimi gerçekleştirmek için hedeflerimden vazgeçmeden yoluma devam ediyorum. Karşıma çıkan tüm zorluklara rağmen her zaman inandığım yolda ilerlemeye gayret ederken şunun farkına vardım. Aslında başarı anahtarı insanın kendi içindedir. Kasamızda duran değil, kendi kalbimizde ve aklımızda olanlardır. Başka yerde aramayalım.

Kapat