Red Sonja Kılıçlı Dişi Şeytan (Beyaz Kapak) %25 indirimli Michael Avon

Red Sonja Kılıçlı Dişi Şeytan (Beyaz Kapak)
Michael Avon Oeming, Mike Carey, İlhan Tekin

%25 İNDİRİM
30,00 TL
22,50 TL
Tükendi
2880000108573
455737
Red Sonja Kılıçlı Dişi Şeytan (Beyaz Kapak)
Red Sonja Kılıçlı Dişi Şeytan (Beyaz Kapak)
22.50
"Kitap, muazzam hikayesi ve çizimleriyle mideye bir- iki sağlam yumruğu garanti ediyor."
-Wizard-

"Bu seride en az yeniden başlayan Conan serisi kadar iyi. Bol aksiyon, dozu iyi ayarlanmış mizah ve sonunda iyi bir sürpriz... mutlaka okunmalı"
-IGN. com-

"Eşit oranda güzel ve tehlikeli. Mel Rubi, Sonja'yı her karede ayrı mükemmellikte resmetmiş. Sonja yazarı Oeming ise çizgi roman dünyasının yeni usta yaratıcılarından biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor."
-Broken Frontier-

"Cthulhu kültürü ile bizim kültürümüz kesiştiğinde, bilim kurgu türü yerini korkuya bırakır. Sonja yazarları Oeming ve Carey tam da bunu çok iyi yakalıyor."
-Silver Bullet Comics-

"Şunu bilin ki prensim, Kimmeryalı'nın Hyboria Krallığını kasıp kavurduğu günlerde... Onunkine karşı koyabilen çok az sayıda kılıçtan biri, Hyrkanialı kadın savaşçı Red Sonja'nınkiydi. Kraliçe olmayı kabul etmek yerine kralı öldürmeyi tercih ettiği için yurdunu terketmek zorunda kaldı. Batıya, Turania bozkırlarına ve karanlık efsanelerin kucağına doğru sürdü atını."
-Nemedia Günlükleri-

Vahşi ve medeniyetten uzak bir dünyada yaşıyordu; erkeklerin yönettiği, kılıcın yönetimde söz sahibi olduğu bir dünya. Ona, ateş kırmızısı saçları ve kor alevi gibi kızgın gururu yüzünden Red Sonja diyorlardı. Bu gururu, çok az erkeğin sahip olduğu ve kimsenin altedemediği bir güç sağlamıştı ona.

Daha önce hiçbir ciltte yayınlanmamış çizimler ve kapaklarla mutlaka sahip olunması gereken özel bir koleksiyon.
(Arka Kapak)
Kapat