Rüya Meltem Reyhan

Rüya
Meltem Reyhan

%35 İNDİRİM
160,00 TL
104,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446470
912893
Rüya
Rüya
104.00

Rüyalarınızın sırlarını açmaya, iç dünyanızın gizemlerini keşfetmeye hazır mısınız? 

 

1500’ü aşkın sembolü içeren bir rüya sözlüğüyle tamamlanan bu kitap, ruhunun fısıldadığı sırları açmak ve iç dünyasının gizemlerini keşfetmek isteyenler için bir başucu kitabı niteliğinde.

 

Her gece ölüme benzer bir deneyimle girdiğimiz yatakta dış dünyayla bağlantımız kesilir, bilmediğimiz bir dünyaya yolculuk başlar.

Rüyalar sadece ilham postası değildir. Rüyalar bizim hazine sandığımız, çözüm kapımız, şifa elimiz, en iyi dostumuz, bize bizi anlatan terapistimiz, görmezden geldiklerimizin aydınlatıcısı, aradıklarımıza ışık tutan dedektif ve hayal dünyamıza geçişin pasaportudur. Rüya kendimizle baş başa geçirdiğimiz hayatımızı yeniden formatlayabileceğimiz bir veri tabanıdır.

Bu kitap; rüyasının rehberliğiyle kendine yakınlaşmaya, sembollerin kadim diliyle kendi

kodlarını okuyarak yenilenmeye, korkularından özgürleşmeye, geleneğinden geleni fark ederek, geleceğe katacaklarına karar vermeye ve en önemlisi “iki dünyayı bir etmeye” niyeti olanlar için yazıldı.

Meltem Reyhan Rüya kitabında rüyaların sembol dilini nasıl okuyacağımızı ve yapacağımız yorumların hayatımızı nasıl kolaylaştırabileceğini anlatıyor.

 

 

Kapat