Şeytanın Ta Kendisi 3 Duvardaki El (Ciltli) Maureen Johnson

Şeytanın Ta Kendisi 3 Duvardaki El (Ciltli)
Maureen Johnson

%5 İNDİRİM
189,00 TL
179,55 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256476066
971372
Şeytanın Ta Kendisi 3 Duvardaki El (Ciltli)
Şeytanın Ta Kendisi 3 Duvardaki El (Ciltli)
179.55

Ellingham Akademi'de yaşanan esrarengiz olayların sonucunda herkes okulun “lanetli” olduğuna inanmaya başlamış ve son yaşanan olay, işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir. Stevie, Ellingham Vakası'nı çözebileceğine dair umutlarını yitirmek üzeredir. Sebebi ve faili bulunamayan cinayetler silsilesine bir de David'in ortadan kayboluşu eklenmiştir. Stevie tüm bu olayların birbiriyle bağlantılı olduğuna emin olsa da gerçekleri ortaya çıkarmak göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Tüm korkularıyla yüzleşen Stevie harekete geçer. Aradığı cevaplara ulaşmak için elinden geleni yapmaya ve her ne pahasına olursa olsun Şeytanın Ta Kendisi'ni bulmaya kararlıdır.

 

“İlk kez Harry Potter okuduğunuz zamanı hatırlayın. Ne kadar özel bir kitap olduğunu düşünmüştünüz, öyle değil mi? Bu kitapta da aynı öyle bir sihir var.”
-USA TODAY

 

“Johnson'ın yarattığı eşsiz atmosfer, potansiyel şüpheliler ve kurbanların ortaya çıkmasıyla daha da merak uyandırıcı bir hal alıyor. Sayfaları nasıl çevirdiğinizi anlamayacaksınız!”
-PUBLISHERS WEEKLY

 

“Basit bir polisiye romanının ötesinde, ustaca kurgulanmış bir hikâye.”
-JOHN GREEN, The Fault in Our Stars romanının yazarı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Kapat