Başarılı Yönetim Teknikleri
Başarılı Yönetim Teknikleri
Form Yayıncılık
13.00

Her yöneticinin ustalaşması gereken temel konularla başlayıp, sizi istikrarlı şekilde giderek daha komplike durumlara ve ileri tekniklere sürükleyecek bir kitabı başından sonuna kadar okumanız tavsiye olunur.
Mark H. McCormack
Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Ancak bir yönetici olarak neler yaptığınızı bilmek isterseniz, nasıl yönetilmek istediğiniz ile nasıl yönettiğiniz arasındaki boşluğu hesaplamaya çalışmak iyi bir başlangıçtır. Fakat iğneyi kendinize batırmadan önce, çuvaldızın ebatlarını tanımanız gerekir.
Ustaca paketlenmiş kavramları, gezgin müşavirlerin ağzındaki nane şekeri kokusunu, baklayı dilinin altındaki kasaya kilitlemiş Amerikalı ticari bilimler profesörlerinin son fikirlerini arıyorsanız, bu kitapta bulamayacaksınız.
Bulacağınız şeylere gelince; zor edinilen tecrübeler olarak yönetici faaliyetlerinin kökeni gibi nitelendirdiğiniz tavsiyeler, kriz yönetimi, kadın veya erkek yöneticinin ve yönetici adaylarının otorite kurma ve hassas kararlar verebilme yöntemleri, iyi elemanlar bulup onları elde tutabilme sorunu, maliyetlerin kontrolü, krizlere karşı koyabilme etkin toplantılar düzenleme ve büyümeyi sürdürme...

Kapat