Levana %20 indirimli Marissa Meyer

Levana
Bir Ay Günlüğü Kitabı
Marissa Meyer

%25 İNDİRİM
23,00 TL
17,25 TL
Temin süresi 20 gündür.
Levana
Levana Bir Ay Günlüğü Kitabı
Artemis Yayınları
17.25

Ayna, Ayna, Söyle Bana Benden Güzeli Var mı Dünya'da Ya da Ay'da...

İki gezegen arasında aşklarını ne kadar sürdürebilirlerdi ki? Daha doğrusu, bir gezegen ve Ay arasında. Ya da her neyse.

Saf kötülüğün bir adı var. Aldatıcı maskelerin ardında gizleniyor ve gücü eline geçirmek için “büyü”sünü kullanıyor. Peki ama Kraliçe Levana kim? Yolu Cinder, Scarlet ve Cress'le kesişmeden yıllar önce, Levana'nın çok farklıbir hikâyesi vardı. Daha önce hiç anlatılmamışbir hikaye... Şimdiye kadar.

New York Times çoksatarı yazar Marissa Meyer, Levana'da büyüleyici kötü karakterinin geçmişini anlatıyor. Aşk ve savaş, ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir hikaye. Üstelik “Ay Günlüğü” serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor.

Marissa Meyer

Washington'ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü.Henüz küçük bir çocukken kitaplara aşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Aynı zamanda peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan vazgeçecek gibi de görünmüyor.

Kapat