9786254233791
913192
Cesur
Cesur
127.60

AİLESİNİ KURTARMAK İÇİN HER ZAMANKİNDEN ÇOK DAHA CESUR OLMALI...
BİR PRENSES.
DunBroch'lu, Merida'nın değişime ihtiyacı vardı. Ailesini -neşeli Kral Fergus'u, görgülü Kraliçe Elinor'u, yaramaz üçüzleri- ve barış dolu krallığını çok seviyordu. Ama krallığın durağanlığı onu hayal kırıklığına uğratıyordu; her gün birbirinin aynı geçip gidiyordu. Merida ise, macera, amaç ve meydan okumaya ve hatta belki bir gün aşka- özlem duyuyordu.
İKİ TANRI.
Tüm bunlara rağmen atılgan Prenses, içindeki huzursuzluğun, kötüye giden ve durağanlaşan her şeyin kökünü kazımakla görevlendirilmiş Feradach'ta vücut bulacağını asla tahmin etmedi. Doğaüstü Feradach, krallığı ve içindeki herkesi yok etmek niyetiyle Noel arifesinde Dun Broch'ta belirdi.
Merida'nın tek umudu, yaratımın kadim tanrısı Cailleach'ın müdahalesiydi. Bir anlaşma yapıldı. Merida, ya bir yıl içerisinde ailesini değişmeye ikna edecek ya daanlaşmanın ebedî sonuçlarına katlanacaktı.
ÜÇ YOLCULUK.
Tanrılar onu dikkatle izlerken, Merida ailesindeki köklü değişikliklere ilham olması için yakın ve uzak krallıklara bir dizi destansı yolculuk gerçekleştirmek için yola koyuldu. Peki, sevdiklerini mahvolmaktan kurtarmaya çalışırken,ailenin en değişmeyen üyesini-kendisini- gözden kaçırmış olabilir miydi?
DÖRT MEVSİM.
Merida'ya tanınan dört mevsim, ya Dun Broch'un geleceğini güvence altına alacak ya da onu tamamen yok edecekti.

Kapat