Madem Yeri ve Zamanı Geldi Zeynep Bilgiç

Madem Yeri ve Zamanı Geldi
Zeynep Bilgiç

%35 İNDİRİM
110,00 TL
71,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489941
973121
Madem Yeri ve Zamanı Geldi
Madem Yeri ve Zamanı Geldi
71.50

Bağımsızlığa, ilhama ve en önemlisi dengeye ulaşmak için freelance ekosistemi içinde nasıl yer alacağınıza dair güçlendirici bir rehber 

Kabul edelim, içinde yaşadığımız belirsizlik çağında, doğru yönü bulmak, doğru hamleleri yapmak ve organizasyonları ileriye taşımak yepyeni beceriler gerektiriyor. Tüm dünyada oldukça güzel işleyen ve her geçen gün yaygınlaşan freelance çalışma modeli artık ülkemizde de dikkate alınan bir seçenek haline geldi. Serbest çalışmak istiyorsunuz. Kariyerinizin sizin için kendi koşullarınıza ve kendi başarı tanımınıza göre belirlenmesini sağlamak istiyorsunuz. Özerklik, esneklik ve çeşitlilik istiyorsunuz. Peki nereden başlayacaksınız? Ya da işveren tarafındasınız ve bu yeni sistemin organizasyonunuza uyum sürecini kolaylaştırmak istiyorsunuz. Tüm bu dönüşümü nasıl başaracak, serbest çalışanlarla nerede ve nasıl buluşacak, kendi organizasyonunuzla uyumlarını nasıl sağlayacaksınız? 

Gerçek hayattaki başarı öyküleri, pratik ipuçları, uzman rehberliğiyle 
Madem Yeri ve Zamanı Geldi kariyerinizi, gelirinizi ve hayatınızı kontrol altına almanız için size yeni bir bakış açısı sunuyor. Müşteri bulmaktan gerçek değerinizi yansıtan oranları belirlemeye, serbest çalışanlarla buluşmaktan yeni platformlar oluşturmaya kadar freelance ekosistemi hakkında kapsamlı bir anlayış kazandırıyor.  

Uzun yıllar kurumsal iş hayatında elde ettiği deneyimlerini şimdi girişimci-bağımsız çalışan dünyasında titizlikle kullanan ve yepyeni bir alan yaratan Zeynep Bilgiç, tecrübeleriyle başarılı serbest meslek hayatınıza başlamanız için bilmeniz gereken her şey konusunda size rehberlik ediyor.

Kapat