Yamuk Okul'da - İşler Karışıyor Louis Sachar

Yamuk Okul'da - İşler Karışıyor
Louis Sachar

%30 İNDİRİM
155,00 TL
108,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052857403
970418
Yamuk Okul'da - İşler Karışıyor
Yamuk Okul'da - İşler Karışıyor
108.50
Sizi yeniden Yamuk Okul'un çatısı altında görmek ne büyük mutluluk!
Önceki kitaplardaki hadiseler dimağınızda yer etmiş olmalı ki, eski dostlarımızın yeni maceralarına eşlik etmek istediniz. E tabii KAHKAHA atarak doyasıya gülmek sizin de hakkınız.

Yaşasın! Kapılarını tadilat nedeniyle bir süreliğine kapatmak zorunda kalan Yamuk Okul, 243 gün sonra tekrardan açılıyor! Arada bir etrafta ''Mööö!'' diye bir ses duyulsa da kimseler umursamıyor. Ne de olsa öğrenciler okullarına kavuştukları için pek mutlular; yani öyleydiler. Ta ki işler karışmaya başlayana kadar.

Yamuk Okul'un biricik öğretmeni Bayan Jewls'un otuz kat merdiven çıkmasını engelleyecekdeğişikliğinsebebi ne? Çocukların konuşurken hangi sözcüğü kullanmaları yasaklanıyor? Okuldaki yeni rehber öğretmenden neden herkes çekiniyor? Sınıfa evcil hayvanı yerine kardeşini getiren sivri zekâlı da kim?

Aylar sonra birbirine kavuşan öğrenciler için yeni dönem pek de rahat geçmeyecek anlaşılan. Peşi sıra arzıendam eden geçici öğretmenler de cabası. Kimisi ta Katmandu'dan çıkıp gelmiş, kimisi de çok ama çok iyi tanıdıkları birinin... neyse sürprizi bozmak olmaz. Hah bir de müjdemiz var: Yamuk Okul'a nihayet asansör yapılıyor. Ve tüm bu karmaşanın ortasında önemli bir soru bizimkilerin zihinlerini kurcalıyor: Noel Baba'nın yardımcısı olabilmek için onunlabizzattanışmak mı gerekiyor?

Yamuk Okul'da İşler Karışıyor, okurları güldürmekle kalmayan, üstüne bir de yıllar içinde sürekli evrilen ama odak noktası hiç değişmeyen eğitim-öğretim sistemi hakkında sorgulatan çok katmanlı bir anlatı sunuyor.

O hâlde, cümbüşe devam!


(Tanıtım Bülteninden)


Kapat