Leah Burke'ün Tuhaflıkları Becky Albertalli

Leah Burke'ün Tuhaflıkları
Becky Albertalli

%20 İNDİRİM
49,98 TL
39,98 TL
Tükendi
9786052997246
795844
Leah Burke'ün Tuhaflıkları
Leah Burke'ün Tuhaflıkları
39.98

Kız Grubunda Baterist ve İroninin KraliçesiLeah Burke'le Tanışın…

Bateri çalmak söz konusu olduğunda Leah Burke tempoyu tutturabilmektedir fakat hayat her zaman o kadar ritmik değildir. Arkadaş grubunda göze batmaktadır, dul bir annenin tek çocuğudur ve pek ayrıcalıklı bir hayat yaşamamaktadır. Resim yapmayı sevse de resimlerini başkalarıyla paylaşmaktan çekinmektedir. Annesi onun biseksüel olduğunu bilmesine rağmen Leah arkadaşlarına, hatta eşcinsel dostu Simon'a bile açılamamaktadır.

Bu yüzden arkadaş grubu hiç beklenmedik şekillerde parçalanmaya başlayınca ne yapacağını hiç bilemez. Balo ve üniversite yaklaşmakta, gerilim artmaktadır. Sevdiği insanlar kavga ederken Leah'nın doğru sözleri bulması zorlaşacaktır… hele ki arkadaşlarından birini istemediği kadar çok sevdiğini fark ettiğinde.

Mutlu Son Sadece Bir Başlangıçtır

“Evrendeki en kötü oyuncuyum.”

Annem güldü. “Değilsin. Hem de hiç. Sadece en iyisi olmak istiyorsun. Ama bundan vazgeçmelisin. Kötü olmayı kabullenmelisin. Bırak dağınık kalsın.”

Bırak dağınık kalsın. Bunu anlamıyordum bile. Bir insan neden öyle yaşamak istesin ki? Dağılmaya her an bir nefes uzakta olmam yeterince kötü değilmiş gibi bir de spot ışıklarının altında mı dağılmam gerekiyordu?

Bu kadarı çok fazlaydı ve kötü şeyleri kabullenmek falan istemiyordum. Hiçbir şeyin kötü olmasını istemiyordum. Ve bunun çok büyük bir istek olduğunu hiç sanmıyordum.

“Albertalli farklı karakterleri çok iyi kaleme alıyor. Leah'nın komik, alaycı ve hassas anlatımında da bu görülüyor. İlk kitabı beğenenler Leah'ya bayılacak.”

- Booklist

“John Green ve Rainbow Rowell hayranlarını kendisine âşık edecek bir eser.”

- Teen Vogue

Kapat