Larten Crepsley Efsanesi: 3. Kitap - Lanetliler Şatosu %30 indirimli D

Larten Crepsley Efsanesi: 3. Kitap - Lanetliler Şatosu
Darren Shan

%30 İNDİRİM
139,00 TL
97,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789944699402
602361
Larten Crepsley Efsanesi: 3. Kitap - Lanetliler Şatosu
Larten Crepsley Efsanesi: 3. Kitap - Lanetliler Şatosu
97.30

On iki kitaplık Ucubeler Sirki'ne doyamadınız mı? Öyleyse zamanda kısa bir yolculuğa çıkıp geçmişe gitmeye hazır mısınız? 33 ülkede, 30 dile çevrilen Ucubeler Sirki dizisi ile dünya çapında büyük başarı yakalayan, korku edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan'ın fırtınalar koparan muhteşem serisi Larten Crepsley Efsanesi kaldığı yerden devam ediyor Ucubeler Sirki'nden önce... Darren Shan'dan çok önce...

Larten Crepsley'nin henüz genç bir adam olduğu fırtınalı bir dönem vardı. Dizinin nefesleri kesen üçüncü macerasında, kucağında bir bebekle Kuzey Kutbu'nda kaybolan Larten, hayatında hiç olmadığı kadar karanlık bir zamanla yüzleşmek zorunda kalıyor. Ufacık umut kırıntıları zifiri karanlıkları inceden aydınlatmaya başlamışken, yeni başlangıçlara yelken açan Larten büyük sona daha da yaklaşıyor Koca bir gemi dolusu mürettebatı katlettiği için vicdan azabına sürüklenen Larten önce kendisi ile hesaplaşıyor. Şimdi, içindeki karanlık mı ağır basacak, yoksa vampir gücü mü? Yeryüzünün merkezine giden zorlu yolda, hem cenneti hem de cehennemi aynı anda deneyimleme fırsatı yakalayan bu yalnız çocuğun ruhunu araftan kim kurtaracak?

Her macerasında dehşet ve heyecan dozunu biraz daha artıran dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin üçüncü halkası Lanetliler Şatosu, vampir edebiyatına ilgi duyan her yaştan okurun ilgisini çekecek özellikte ustaca kurgulanmış bir devam kitabı Unutmayın: Her vampir için son aslında sadece bir başlangıçtır.

Kapat