Halka Dünya Tahtı 3. Kitap %40 indirimli Larry Niven

Halka Dünya Tahtı 3. Kitap
Larry Niven

%50 İNDİRİM
24,00 TL
12,00 TL
Tükendi
9789758607396
414934
Halka Dünya Tahtı 3. Kitap
Halka Dünya Tahtı 3. Kitap
12.00

Halka Dünya'ya... şimdiye kadar karşılaşılan en şaşırtıcı mühendislik başarısına dönüş. Tarifsiz teknolojik harikaların olduğu yer, sayısız insansı ırkım yuvası ve şimdiye kadar yazılmış en sevilen bilim kurgu öyküsünün dünyası...

İnsan, Louis Wu; En Arkadaki diye bilinen puppeteer; Chmeee diye bilinen Kzin'in oğlu, Acolyte... efsanevi varlıklar bir kez daha Halka Dünya'yı savunmak için bir araya geliyor. Ortada Koruyucularla ilgil birşeyler dönmektedir. Yaklaşan bir uzay aracı Halka Dünya'ya ulaşmadan yok edilmiştir. Vampirlerin sayısı hızla artmaktadır. Ve öncülerin kendi planları vardır -bu planları ancak onlara yaklaşmaya cesaret edebilen biri öğrenebilir. Halka Dünya'daki her ırkın her zaman kendi koruyucusu olmuştu. Ama şimdi Halka Dünya'nın kendisinin bir koruyucuya ihtiyacı var gibi görünüyor.

"Niven'ın çalışmaları, şaşırtıcı ve birbiriyle uyumlu bir evren oluşturuyor ve bu kitap da bir kilometre taşı... Niven'in tekniği fevkalade, tipler ve durumları çok güzel betimlenmiş... Kitap bir bütün olarak, evrenin çok ilginç bir köşesini özetliyor."
- San Diego Union Tribune

Kapat