Küller ve Anılar %25 indirimli Lena Diaz

Küller ve Anılar
Ölüm Oyunları Serisi 3
Lena Diaz

%20 İNDİRİM
20,37 TL
16,30 TL
Tükendi
9786058526884
777188
Küller ve Anılar
Küller ve Anılar Ölüm Oyunları Serisi 3
16.30

Her mektupla gelen saklı bir ipucu ve her ipucunun arkasına saklanmış korkunç bir gerçek...

Savannah'daki FBI ofisine, kaynağı belli olmayan mektuplar gönderilmektedir. Her birinde farklı bir kurbanın ismi yazan mektuplar, bir çocuk tekerlemesiyle sonlandırılmıştır. Küller küller, hepsi düşüp ölürler...

Kurbanların yardım feryatlarından etkilenen Özel Ajan Tessa James, cinayetleri çözmek için işe koyulur. Danışman olarak da yanına çekici ve akıllı bir genç olan Matt Buchanan verilir. Cinayetlerle birlikte, ardında küllerden başka bir şey bırakmayan kundakçı bir katil de ortaya çıkacaktır. Tessa, ipuçlarının kendisini işaret ettiğini anladığında bir şeyin farkına varır; Eğer geçmişini hatırlayamazsa, bir sonraki kurban o olacaktır.

"Diaz, bu kitapta mükemmel bir iş çıkarmış. Hem şaşırtıcı hem de rahatsız edici bir gerilim."
(Goodreads)

"Lena Diaz beni her kitabıyla etkilemeyi başaran bir yazar..."
(Simply Sensational Book Fanatics)

"Kalpleri eritecek aşk sahneleri ve tüyler ürpertici bir heyecan yolculuğu... Hepsi bu kitapta."
(A Dark Love kitabının yazarı Margaret Caroll)

Yazar Hakkında:

Kentucky'de doğan Diaz, asker olan babası vesilesiyle Amerika'nın birçok eyaletini gezdi. İlk kısa hikâyesini ortaokul zamanlarında yazan Diaz'ın ilk romanı olan Ölüm Falı, Ölüm Oyunları serisinin ilk kitabı olarak basıldı. Seriye ait üç romanı daha olan yazarın yine romantik gerilim türünde üç romanı daha bulunmaktadır. Ayrıca yazdığı kitaplarla prestijli Daphne du Maurier ödülünü kazanmıştır. Başarılı yazar, eyalet eyalet gezdiği çocukluğunun ardından şimdilerde, eşi ve iki çocuğu ile Kuzey Florida'da yaşamaktadır.

Kapat