Yıldızlar Dökülür Gecelerimden - Yazılmaya Değer Duygular Temalı Öykül

Yıldızlar Dökülür Gecelerimden - Yazılmaya Değer Duygular Temalı Öyküler
Kolektif

%30 İNDİRİM
58,00 TL
40,60 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254419522
960097
Yıldızlar Dökülür Gecelerimden - Yazılmaya Değer Duygular Temalı Öyküler
Yıldızlar Dökülür Gecelerimden - Yazılmaya Değer Duygular Temalı Öyküler
40.60

ŞÜPHESİZ HER DUYGU YAZILMAYA DEĞER AMA BAZILARI YAZILMAZSA OLMAZ...Hayatı anlamlandıran, yaşanmış ve yaşanmamış duygulardan başka ne ki? Yazmaya gönül verenler onları hikâyelerin içine koyacaktı elbette. Edebiyatın gizemli dehlizlerinde başka türlü nasıl yürünebilirdi? Bu sesleri duymak gerekiyor.


Mario LeviBu kitaptaki öykücüler, kolayca “tanımlanamayan, anlatılamayan” duygulara dokunuyor. Sevgi, şefkat, öfke, kaygı, acıma, büyülenme ve benzerleri gibi derin ve kimi zaman adını koymakta zorlandığımız anlara başarılı öyküleriyle eğiliyor.


İnci Aral


Okuduğumuz her yeni duygu, dönüşüm yolculuğumuzda bir rehber...


Hasan GümenAdı konmamış duyguların peşinden giden yazarlarımızın öyküleri, okurların kendi duygularını keşfetme yolculuklarına bir kapı açıyor.


Uğur BatıKendimizi eşeleyip duruyoruz. Aşina olduğumuz duyguları kullanıyoruz yeni karşılaştıklarımızı tanımlamak için. Ama duygular da çürüyor et gibi. İki yolu var onları korumanın: tuz ya da buz. Yazı; kişinin duygularını tuza ya da buza yatırmasından başka nedir ki?


Hakan AkdoğanDuyguların tarifi kolay değil. İnsan kendi hislerini bile anlamakta zorlanırken hele... Elinizdeki kitap işte bu arayışların hikâyelerini anlatıyor.


Zuhal GürçimenYıldızlar sahiden gecelerden mi dökülür, yoksa duygularımız onları oldukları yerden söküp gecelere mi düşürür?


Selda Terek

(Tanıtım Bülteninden)


Kapat