Yasakmeyve Sayı: 83
Yasakmeyve Sayı: 83
Yasak Meyve Yayınları
15.00

Yasakmeyve şiir dergisinin 83. sayısının "Şair"i Osman Serhat Erkekli, "Okurları" ise Şeref Bilsel, Murat Karacan, Emel İrtem, Nurullah Can, Serdar Koçak, İnci Aydın, Erkut Tokman ve Sevil Yaşar.

Günümüz Amerikan şiiriyle ilgili dosyamız bu sayıda da sürüyor. Dosya Erkut Tokman imzasını taşıyor. Bu sayının şairleri ise Refik Durbaş, Mehmet Mümtaz Tuzcu, Gültekin Emre, Tahir Abacı, Halim Şafak, Mustafa Sezer, Erkut Tokman ve Çağla Meknuze.

Ayrıca dergide, Sina Akyol'un "Seyhan'la Geçen Şen Günlerim"; Yusuf Alper'in "Şiirin Psikodinamiği: Yunus Koray" yazılarını, Tahir Abacı - "Şairler Kahvehanesi 14", Şeref Bilsel - "Okur ve Şairleri"ni okuyabilirsiniz. "Kızlı - Erkekli" söyleşilerimiz Nisa Leyla ve Şahin Altuner'le sürüyor.

Yasakmeyve 83. sayımızda Bâki Asiltürk - Sinan Bakır "Diyalojik Okuma" Gülce Başer - "Sokak Şeker Kokuyor", Alphan Akgül - "Yahya Kemal Beyatlı'nın Şiir Estetiği" ile karşınızda.

Tozan Alkan "Edeb"li Magazin, İsahag Uygar Eskiciyan "Eşkimi Tazele Şiire Gazele: Mehmet Said Aydın", Nilay Özer "Vaat Edilmiş Sayfalar", Şairin Genci: Nazlı Yıldırım Ve "Şiyir Sevişgenleri"yle METÜST.
(Tanıtım Bülteninden)

Kapat