Yasakmeyve Sayı: 82 %10 indirimli Kolektif

Yasakmeyve Sayı: 82
Kolektif

%10 İNDİRİM
15,00 TL
13,50 TL
Tükendi
Yasakmeyve Sayı: 82
Yasakmeyve Sayı: 82
Yasak Meyve Yayınları
13.50

Yasakmeyve şiir dergisinin 82. sayısının "Şair"i Enver Ercan, "Okurları" ise Figen Abacı, Tahir Abacı, Adil İzci, Betül Dünder, Gülce Başer, Gültekin Emre, Şeref Bilsel, Mehmet Erte ve Altay Ömer Erdoğan.

Dosyamızın bu sayıdaki dosya konusu "Günümüz Amerikan Şiiri / 1". Jane Hırsfıeld, Pattiann Rogers, Joyca Carol Oates, Naomi Shihab Nye ve Sıdney Wade bu dosyada yer aldılar.

Bir diğer dosya konumuz ise "5. Ölüm Yıldönümünde Seyhan Erözçelik". Noyan Erözçelik, Haydar Ergülen ve W. B. Bayrıl dosyada yer aldılar.

Bu sayının şairleri ise Ahmet Telli, Refik Durbaş, Abdülkadir Budak, Gültekin Emre, Ahmet Günbaş, Oya Uysal, Hüseyin Köse, Hülya Deniz Ünal ve Yavuz Özdem.

Ayrıca dergide, Sabit Kemal Bayıldıran'ın "Hilmi Yavuz'a Saygı"; Yusuf Alper'in "Şiirin Psikodinamiği: Veysel Çolak"; Hâluk Öner'in "Sıkıntıya ve Susmaya Övgü: Elmas Sıkıntı"; "Okur ve Şairleri" Şeref Bilsel yazılarını ve Anıl Cihan'ın "Metin Cengiz ile Söyleşi"sini okuyabilirsiniz

Yasakmeyve 82. sayımızda Bâki Asiltürk - Cenk Gündoğdu "Diyalojik Okuma" Adnan Özer - "Yol Şarkıları", Hüseyin Ferhad - "Şark Belleği" ile karşınızda.

Tozan Alkan "Edeb"li Magazin,
İsahag Uygar Eskiciyan "Eşkimi Tazele Şiire Gazele: Mehmet Said Aydın",
Nilay Özer "Vaat Edilmiş Sayfalar",
Ve "Şiyir Sevişgenleri"yle METÜST.
(Tanıtım Bülteninden)

Kapat