Yasakmeyve Sayı: 79
Yasakmeyve Sayı: 79
Yasak Meyve Yayınları
15.00

Yasakmeyve şiir dergisinin 79. sayısının "Şair"i Arife Kalender, "Okurları" ise Betül Dünder, Emel İrtem, Turgay Kantürk, Nilay Özer, Kadir Aydemir ve Nilüfer Altunkaya.

Dosyamızın bu sayıdaki konusu "Şair ve Burcu". Bâki Ayhan T, İlkiz Kucur, Gülce Başer, Emel Kaya, Emel Koşar, Aşkım Akyıldız, Tunca Çaylant, Gülçin Sahilli, Asuman Susam ve Neslihan Yalman dosyada yer aldılar.

Bu sayının şairleri ise Şükrü Erbaş, Ali Günvar, Veysel Çolak, Gültekin Emre, Gülce Başer, Turgut Toygar, Soner Demirbaş, Ömür Özçetin, Betül Dünder, Mustafa Ergin Kılıç, Nurduran Duman, Bengü Özsoy, İlkiz Kucur, Plamen Pançev.

Ayrıca dergide, Tahir Abacı'nın "Şairler Kahvehanesi 10"; "Yasakmeyve Konuşmaları 14 / Şiir - Kadın - Şimdi" Betül Dünder, Emel Koşar, Zeynep Arkan, Miray Çakıroğlu; "Modern Türkçe Şiir Antolojisi ya da Antoloji Derdi" Sabit Kemal Bayıldıran yazılarını ve "Zehra Betül ile Söyleşi" Şakir Özüdoğru; "Şakir Özüdoğru ile Söyleşi" Zehra Betül; "Ali Erdoğdu ile Söyleşi" Mustafa Baldan söyleşilerini okuyabilirsiniz.

Yasakmeyve 79. sayımızda Bâki Asiltürk - Sezin Seda Altun "Diyalojik Okuma" Şeref Bilsel - "Yalnız Şiir", Çağla Meknuze - "Azize'nin Ölüsü" ile karşınızda.

Tozan Alkan "Edeb"li Magazin', İsahag Uygar Eskiciyan "Eşkimi Tazele Şiire Gazele: Seyyidhan Kömürcü", "Aşraf Fayad'dan Şiirler", Nilay Özer "Vaat Edilmiş Sayfalar", Ve Cemre Bedir "Şairin Genci".
(Tanıtım Bülteninden)

Kapat