Yasakmeyve İki Aylık Şiir Dergisi Sayı: 78 Ocak-Şubat 2016 %10 indirim

Yasakmeyve İki Aylık Şiir Dergisi Sayı: 78 Ocak-Şubat 2016
Kolektif

15,00 TL
Tükendi
3990000031913
713942
Yasakmeyve İki Aylık Şiir Dergisi Sayı: 78 Ocak-Şubat 2016
Yasakmeyve İki Aylık Şiir Dergisi Sayı: 78 Ocak-Şubat 2016
Komşu Yayınları
15.00

Yasakmeyve şiir dergisinin 78. sayısının “Şair”i Yusuf Alper, “Okurları” ise Sina Akyol, Hüseyin Peker, Yunus Koray, Haydar Ergülen, Duygu Kankaytsın, Aslıhan Tüylüoğlu, Osman Nuri Aydın ve Veysel Çolak.

Dosyamız bu sayıda “Engel Tanımayan Şairler 2” ile devam ediyor. Gültekin Yazgan, Reşit Avcı, Selçuk Oğuz, Erhan Karaman, Elif Gamze Bozo, Can Ahmet Vural, Ramazan Sobacı, Talha Cavga, Emre Çelebi, Abbas Karabulut dosyada yer aldılar.

Bu sayının şairleri ise Yusuf Alper, Âba Müslim Çelik, Oya Uysal, Gültekin Emre, Turgay Kantürk, Ertan Alp, Aslıhan Tüylüoğlu, Gülce Başer.

Ayrıca dergide, Tahir Abacı'nın “Şairler Kahvehanesi 10”; “Okur ve Şairleri” İbrahim Yıldırım, Yusuf Uğur Uğurel, Seyit Göktepe; “Yasakmeyve Konuşmaları 12 / Şiir ve Savaş” Betül Dünder, Hayri K. Yetik, Duygu Kankaytsın, Mutlucan Güvendir, Altay Ömer Erdoğan yazılarını okuyabilirsiniz

Şiirin Uzun Tarihi'nde “Danimarka'da Hüseyin Duygu Gecesi” ile sizlerleyiz.

Yasakmeyve 76. sayımızda Bâki Asiltürk - Dilan Yamaç “Diyalojik Okuma” Mehmet Sümer - “Büyük Saatin Vuruşu”, Ali Özgür Özkarcı – “Bir Müddet Aranızda Olamayacağım” ile karşınızda.

Nilay Özer “Vaat Edilmiş Sayfalar”,

Tozan Alkan “Edeb”li Magazin',

Ve “Şiyir Sevişgenleri”yle Metüst.

(“Türkiye Şiir Rehberi” eki, 16. fasikülüyle devam ediyor: İstanbul.)

Kapat