TYT 3 K Paragraf Denemeleri (20 Deneme)
TYT 3 K Paragraf Denemeleri (20 Deneme)
Katyon Yayınları
34.90

TYT 3K Paragraf Denemeleri, 3K konseptiyle hazırlanmış, paragraf konusunda öğrencilerin başucu kitabı olacak bir eserdir.

3K Nedir?

Katyon Yayınlarından çıkan TYT-AYT 3K Soru BankalarıveDeneme Kitapları; adınıKavrama,Kazanım Pekiştirme,K+ başlıklarının ilk harflerinden almaktadır. Bu başlıkların her biri, bir seviyeyi temsil etmektedir.Kavramasoruları;öğrencilerin konuları anlama-öğrenme-kavramasına yönelik klasik sorulardır.Kazanım Pekiştirmesoruları, çoğunlukla yeni nesil sorulardır. Bunların içinde ÖSYM benzeri sorular da yer almaktadır.Öğrenciler, bu "sınavı kazandıran" sorular aracılığıyla hem öğrendiklerini pekiştirecek hem de mantık, muhakeme, çıkarım yapma gibi becerilerini geliştirecektir.K+sorular, yeni nesil soruların da klasikleşmiş versiyonlarından farklı olarak tamamen orijinal bir bakış açısıyla üretilmiştir.K+sorular, sadece kazanmayı değil iyi bir yer kazanmayı hedefleyen öğrencilere hitap edenyüzde yüz orijinal sorulardır.

TYT 3K Paragraf Denemeleri, bütün bu özellikleri barındırmaktadır. 20 denemeden oluşan bu kitapta ayrıcaParagraf Çözme Stratejileri,Bilinmesi Gereken Kelimeler TablosuveKonu Analizleriyer almaktadır. Her sorununVideo Çözümleriyapılmış, QR kodu aracılığıyla öğrencilerin erişimine sunulmuştur.

Kapat