Reklam Teorileri 2 Kolektif

Reklam Teorileri 2
Kolektif

%20 İNDİRİM
129,00 TL
103,20 TL
Tükendi
9786257816717
967791
Reklam Teorileri 2
Reklam Teorileri 2
103.20

Reklam nasıl çalışır? Daha da önemlisi reklamda fark nasıl yaratılır? Bu iki soruya neredeyse yüz yıldır reklam ve ilgili dallardaki bilim insanları cevap arıyorlar.Reklam Teorileri 1veReklam Teorileri 2bu iki soruya cevap arayan, psikoloji, sosyoloji veya pazarlama gibi farklı disiplinlerden gelen öncü teori, kavramsal çerçeve ve yapıların özetini yaparak, onların kapsayıcı bir ortak sesi olan kitaplardır.

Reklam Teorileri 2,Reklam Teorileri 1'de derinlemesine bahsedilmeyen Reklam Etkililik Modelleri, Sosyal Öğrenme, Sosyal Uyum, Ayırıcılık, Denge, Sosyal Yargı Kuramları, Medya Modelleri, İnteraktivite, Semiyoloji, İkna Bilgi Modeli ve Anlam-Sonuç Kuramını içeriyor.

Reklam alanında öğrenim görenlerin ve uygulamacıların, marka yönetiminde uzmanlaşan herkesin bu iki kitabı okuması gerekir. Hele de reklamın karmaşık yapısının doğasını anlamak, akademik çalışmalarını zenginleştirmek, yaptığı kampanyaların başarılarının gerçek sebeplerini anlamak isteyenler bu iki kitabı mutlaka okumalılar. Kim bilir belki de yukarıdaki iki sorunun cevabına katkı yaparak reklam biliminin gelişmesini sağlayacak olanlar kitabı okuyanlar olacaktır.

Prof. Dr. Ali Atıf Bir
Prof. Dr. H. Kemal Suher(Tanıtım Bülteninden)


Kapat