Pingu İle Yeni Dünya
Pingu İle Yeni Dünya
TÜZDER Yayınları
24.00

Tüzder uzman psikologları tarafından pedagojik ilkelere uygun olarak hazırlanan, HİSAR İntercontinental‎ Hospital Pandemi komitesince onaylanan bu kitap, Covid-19 salgını sonrasında 3-8 yaş aralığındaki çocukların uyum ve kendini koruma becerilerinin desteklenmesi amacıyla oluşturulmuştur.

Çocukların yeni döneme hazırlanmasını sağlarken aynı zamanda etkinliklerle duygularını yönetmeyi, hijyen ve öz bakım becerilerinin gelişimine katkı sağlayacaktır.

Zihinsel, bedensel ve duygusal gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak, okul ve ev ortamında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Ebeveyn ve eğitimciler için hazırlanmış olan notlar sayesinde hem çocuğun gelişimini hem de etkinliği yaparken, nelere dikkat edilmesi gerektiği takip edilebilecektir. Ebeveynlerin çocukları ile iletişiminde rehber olacaktır.

Okul ve sosyal hayata hazırlık sürecine rehberlik edecek olan bu kitap ile çocukların pandemi sureci ve değişimi kavraması, stres ve kaygı yaşamadan hayatına devam etmesi daha hızlı ve etkili olacaktır.

Kapat