Okul Öncesi Seti-4 Kitap Takım Kolektif

Okul Öncesi Seti-4 Kitap Takım
Kolektif

%5 İNDİRİM
186,00 TL
176,70 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
2789788616624
962228
Okul Öncesi Seti-4 Kitap Takım
Okul Öncesi Seti-4 Kitap Takım
176.70

OKUL ÖNCESİ SETİKomik Hayvan İsimleri Bakanlığı
Sahanda Yumurta Denizanası, Diken Sırtlı Maymun Surat Balığı, Pembe Peri Armadillo. İnanmayacaksın ama bu hayvanların hepsi gerçekten var!


Komik Hayvan İsimleri Bakanlığı'na hoş geldin! Buradaki hayvanların bir ortak noktası var, hepsi isimlerini değiştirmek istiyor.


Büyüleyici hayvanlar ve onların bitmeyen kahkahalarıyla dolu, çılgıncasına eğlenceli bir kitap bu. Peki ya sen, hayatında hiç Püsküllü Halı Köpekbalığı gördün mü?


Not: Hâlâ bu isimlere inanamıyorsan, kitabın son sayfasına bir göz at.Krokodali
Krokodali dünyanın en iyi ressamı! Ama birazcık yardıma ihtiyacı olabilir...


Onun birlikte bir başyapıt yaratabilir misin?


Haydi kolları sıva ve elindeki kitabı eğerek, sallayarak ve ovuşturarak bu komik öyküye sen de ortak ol! Sakın unutma, Krokodali ne derse onu yapmalısın. En kötü ne mi olabilir? Sayfayı çevir de gör!Bu Kitabın Ortasında Duvar var
Bir varmış, bir yokmuş. Bir zamanlar, resimli bir çocuk kitabının içinde herkes bir taraftan öteki tarafa gezip dolaşırmış. Ve hepsi çok mutluymuş... Sonra bir gün, biri kitabın ortasına bir duvar örmüş. Artık hiçbiri bir taraftan öteki tarafa koşturup duramaz olmuş. Kimse bu durumdan mutlu değilmiş, bir kişi dışında... Küçük bir şövalye. O, kitabın ortasındaki duvarı çok sevmiş. Kendi bulunduğu tarafın güvenli, öteki tarafın ise tehlikeli olduğunu düşünüyormuş. Ama zamanla anlaşılmış ki durum pek de öyle değil. Peki şimdi ne olacak? Küçük şövalye oradan nasıl kurtulacak? Duvarın diğer tarafındanki dev düşündüğü kadar tehlikeli olmayabilir mi?


Ünlü çocuk yazarı Jon Agee'den, çocuklara önyargıların ne kadar aldatıcı olabileceğini gösteren basit ama büyülü bir kitap.


“YILIN EN İYİ ÇOCUK KİTABI” Seçkilerinde


- Boston Globe Chicago Tribune Publishers Weekly New York Times Book Review -İyi Geceler
Karanlıkta parlayan ay ve yıldız çıkartmaları ile


Bu bir hikâye içinde hikâye içinde hikâye içinde hikâye... Tam da iyi geceler demeden önce, Tavşan Tata, yavrularına Fil Jumbo'nun, Fil Jumbo, yavrularına Penguen Pena'nın, Penguen Pena, yavrularına Yunus Ege'nin, Yunus Ege de yavrularına Tavşan Tata'nın hikâyesini anlatıyor.


Uyku öncesi alışkanlıklarının aslında ne kadar evrensel olduğunu gösteren, ritornello periyodik tekrar tekniğiyle kaleme alınmış tatlı bir iyi geceler hikâyesi.


(Tanıtım Bülteninden)


Kapat
istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama