Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 20 Temmuz - Ağustos 2015 %20 indirimli

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 20 Temmuz - Ağustos 2015
Kolektif

10,00 TL
Tükendi
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 20 Temmuz - Ağustos 2015
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 20 Temmuz - Ağustos 2015
Köşe Bucak Dünya Dergisi
10.00

Dünya'yı sizin için Köşe bucak geziyoruz…

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 20. Sayısı, her zaman ki gibi dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.

Phewa Gölü Nepalde renkli kayıklarıyla ünlü görülmesi Nepal e gidenlerin göröesi gerekenler listesinde yer almalı. Londra,Kudüs, Toros dağlarında yetişen kirazlar yazarlarımızın hoş üslubuyla sizler için yazıldı. Sizi de 20 sayımıza bekliyoruz.

Seyahat ve Kültür-Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya' yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Gidilmesi zor coğrafyalar (Bermuda, Kiripati Butan) dergimizde yer aldı ve almaya devam edecek. Herkesin gittiği bildiği yerler ise farklı bakış açılarıyla dergimizde yer alıyor.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “Yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında Mehpare Sözener, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kapat