Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 11 Kolektif

Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 11
Kolektif

25,00 TL
Temin süresi 20 gündür.
Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 11
Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 11
Çeto Dergisi
25.00

Çeto 11. Sayıda Mültecilerle Buluştu

İki ayda bir yayınlanan ÇETO dergisinin son sayısı mülteci dosyasıyla çıktı.

Dünyanın ve ülkemizin yakıcı meselelerinden biri olan mültecilik konusunda çok sayıda yazar, çizer ve fotoğrafçının çalışmalarının yer aldığı dergide akademisyenlerin ve sivil toplum kuruluşlarının araştırmalarına da yer verildi. Çeşitli dillerden çevirilerin de yer aldığı dergi her yaştan yazarı ile her yaştan okuru buluşturmayı sürdürüyor.

Yanlışlıkla büyüyen çocukların dergisi Çeto, son sayısında mültecilikle ilgili geniş içeriği yanında değişik alanlardaki yazı, çizgi, şiir, fotoğraf, eleştiri çalışmalarına da yer verdi.

Hüsrev Hatemi, Hasan Aycın, Hakan Albayrak, Mustafa Ruhi Şirin, Erol Erdoğan, Ömer Erdem, Murat Güzel, Erol Göka, Kemal Sayar, Abdulkadir Emeksiz, Veysel Bozkurt, Yusuf Adıgüzel, Eyüp Gökhan Özekin, Hüseyin Hatemi, Selçuk Azmanoğlu, Rüveyda Çıraklı, Zeliha Eliaçık, Nedim Ali Zengin, Betül Özel, Zeyneb Şevval, Hüseyin Akın, Kâmil Yeşil, Mustafa Uçurum, Betül Hoş, Ayşenur Şirin, Ayşe Seyyide Kaptaner, Erol Hızarcı, Ramazan Sarısakal, Mevlâna İdris bu sayıda çalışması olan isimlerden bir kısmı…

Mültecilere geniş açılı bakışlar, röportajlar, masallar ve zengin görsel içeriğiyle derginiz Çeto raflarda sizi bekliyor.

Kapat