Business Territory 2 - İngilizce Otel ve Hazır Yemek Endüstrisi Eğitim

Business Territory 2 - İngilizce Otel ve Hazır Yemek Endüstrisi Eğitimi Seti
Kolektif

75,00 TL
Tükendi
Business Territory 2 - İngilizce Otel ve Hazır Yemek Endüstrisi  Eğitimi Seti
Business Territory 2 - İngilizce Otel ve Hazır Yemek Endüstrisi Eğitimi Seti
Limasollu Naci Öğretim Yayınları
75.00
Setin İçindekiler;

1 kitap 1 Multimedya CD-ROM (Sesli ve Görüntülü CD)

Business Territory 2 Multimedia CD-ROM'larımızda Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir.

Otelin, resepsiyon, restaurant, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. Buradaki personelin günlük yaşantısı yansıtılmakta ve bu personel ile çok çeşitli görüşmeler yapılmaktadır.

Bu vesile ile otelin tüm birimleri ziyaret edilmekte ve buradaki İngilizce yaşantı ,öğrencilerimiz tarafından aynen yaşanmaktadır. Ayrıca CD-ROM'ların içeriği, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır.

Kitabımızı incelemeye Kurulum bölümünden başlamanızı öneririz. Business Territory 2 Multimedia CD-ROM'unuzu bilgisayarınıza yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken konular, başlıklar halinde verilmiş ve kolay adımlarla anlatılmıştır.

Kurulumu tamamladıktan sonra, mönülerdeki incelediğiniz konuyu kitabınızdan takip edebilirsiniz. Kitabınızdaki içerik, CD-ROM'da sesli olarak dinlediğiniz konuşmaları ve soru cevap kısımlarını içermektedir. Konuşmaları dinlerken bir yanda da yazılı şeklini takip etmeniz, kelimelerin yazılış ve okunuşları için yapacağınız çok faydalı bir çalışmadır.

Business Territory 2 Multimedia CD-ROM'larımızdan tam olarak yararlanabilmek için, tüm CD-ROM içeriğini çalışmanız ve tekrar etmeniz tavsiye edilmektedir.
(Tanıtım Bülteninden)
Kapat