Ayı Dergisi Sayı: 6 %25 indirimli Kolektif

Ayı Dergisi Sayı: 6
Kolektif

%5 İNDİRİM
6,00 TL
5,70 TL
Tükendi
2789786046461
635608
Ayı Dergisi Sayı: 6
Ayı Dergisi Sayı: 6
5.70

"Evvela samimiyet' mottosu ile yola çıkan Ayı Dergi, 6.sayısı ile 15 Kasım'da karşımızda! Kendine has üslubunu bozmayan Ayı Dergi, yeni sayısı ile okuyucuyla buluşuyor.


Her sayıda bir kapak sloganı ile karşımıza çıkan dergi ekibi, yeni sayısında okurlarına Büyük Ev Ablukada grubunun bir şarkısından alıntıyla hoşgeldin diyor: 'Büyüksün diye değilsin kral!'

Gelelim içeriğe, Emre Varışlı, yeni kitabının hemen ardından bir şiir ile Ayı Dergi'ye misafir oluyor. Analog Fotoğraf sayfası ile kolektif bir sanat dayanışması ile okur selamlanıyor. Merve Akıncı Almaz Ayı Sözlük ile Türk ve Dünya Edebiyatı'ndan muhteşem örneklerle karşımızda. Her sayısında bir fanzin tanıtımına yer veren Ayı Dergi, bu sayısında Vaveyla ile karşılıklı çay içiyor. neokuyorum.org Ayı Dergi için, Mustafa Orman ile ilk öykü kitabı üzerine bir röportaj ile aramızda.


Kemik kadro arz-ı endam ediyor. Uğur Günel, Caner Almaz, Ahmet Can Yıldız, Batuhan Dedde, Anıl Mert Özsoy, Anıl Nişancalı, Batuhan Dedde, Can Bal, Bektaş Şenel, Kaan Özler, Göksenin Abdal, Özgür Akkaya, Anıl Nişancalı, Oğuz Bal, Onur Köybaşı, Osman Palabıyık, Özkan Ali Bozdemir, Özlem Yenilmez, Merve Akıncı, Şahin Öztürk, Onur Akbudak, Deniz Narin, Nursen Yıldırım, Mehmet Günel, İlker Kenar, Üstüngel Arı, Burak Çapan, Can Koçak, Ahmet Nebi Demirtaş, Paskalya Tavşanı ve Hasan Gülbudak Ayı Dergi 6. sayısının vücudunu oluşturuyorlar.
(Tanıtım Bülteninden)

Kapat